چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۷

تلویزیون نیم میلیون یورویی ساخته شد!+تصاویر

تلویزیون نیم میلیون یورویی

یک شرکت اتریشی بزرگترین تلویزیون ۴K جهان را ساخته است. هزینه این تلویزیون با طول و عرض آن به ترتیب ۶.۱۴ و ۲.۵۷ متر ، نیم میلیون یورو است!

به گزارش قدس آنلاین، C Seed در دنیای تولید تجهیزات الکترونیک نام شناخته شده ای نیست. البته خانواده های کمی می توانند محصولات این کارخانه را بخرند. این شرکت که مقر آن در وین است، تلویزیون های گرانبها می سازد.


 این شرکت به تازگی یک تلویزیون با قطر ۶.۶۵ متربه نام C Seed۲۶۲ ساخته که بزرگترین تلویزیون ۴K دنیا به حساب می آید. C Seed۲۶۲با همکاری شرکت L-Acoustics ساخته شده است. در حقیقت سیستم صوتی همراه تلویزیون نتیجه همکاری این دو شرکت است.  سیستم صوتی مذکور دارای ۶تا ۱۰ بلندگوی با کیفیت است که فرد می تواند تعداد آن را انتخاب کند.

طول این تلویزیون ۶.۱۴ متر و عرض آن ۲.۵۷ متر  و وضوح تصویر آن نیز ۴۰۹۶ در ۱۷۱۶ پیکسل است. همچنین در C Seed۲۶۲  از  فناوری ال ای دی سیاه استفاده شده است.

سه ضلع این تلویزیون لبه ندارند و فقط یک لبه سیاه به عرض ۱۵ سانتی متر در بخش پایین دستگاه وجود دارد.
جالب آنکه C Seed۲۶۲دارای یک صفحه سینمایی است که با فشردن دکمه ای روی کنترل از راه دور جمع و باز می شود. همچنین دارای یک سرور رسانه ای۴K است که درون آن ساخته شده است. وزن آن نیز حدود ۸۰۰ کیلوگرم تخمین زده می شود.
هزینه کل خرید و نصب این دستگاه بیش از نیم میلیون یورو است!

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.