پنجشنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۳

استاندار چهار محال و بختیاری در نشست شورای فرهنگ عمومی:

همه باید در راستای منافع ملی حرکت کنیم

استاندار چهار محال و بختیاری

شهرکرد-رئیس شورای تامین استان گفت:همه مدیران و مسئولا ن فرهنگی موظفند در راستای سیاست های دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حرکت کنند و اگر مشاهده شود مسئول و یا مدیری در صدد اهداف و منافع حزبی و سیاسی باشد بشدت با او برخورد خواهد شد.

قاسم سلیمانی شامگاه چهارشنبه در آخرین شورای فرهنگ عمومی در فصل بهار بر ضرورت همدلی ،اتحاد و وفاق مسئولان تاکید و گفت: امروز جامعه نیازمند آرامش ، اتحاد و برادری است و در این راستاء باید از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.

سلیمانی با بیان اینکه شورای فرهنگ عمومی محلی برای نزدیکی و هم اندیشی مسئولان برای بالا بردن سطح فرهنگ عموم مردم در استان می باشد گفت: امروز استان دارای مشکلات متعدد و پیچیده ای است که اگر بدان توجه نشود تاثیرات مستقیم و منفی بر فرهنگ استان به جای خواهد گذاشت.

رئیس شورای تامین استان تصریح کرد: فرهنگ تاثیر مستقیم  می گیرد از اقتصاد، اجتماع و سیاست و همه ما که امروز بعنوان اعضاء شورای فرهنگ عمومی در این جلسه حضور داریم مسئول هستیم که خدای ناکرده نگذاریم مشکلات استانی بر فرهنگ مردم اثرات مخرب و جبران ناپذیر داشته باشد.

وی با انتقاد از عملکرد برخی از مسئولان فرهنگی: توصیه کرد بودجه های فرهنگی باید در چار چوب مسائل فرهنگی هزینه شود و اجازه ندهیم برای مطرح کردن خودمان در سطح کشور برنامه هایی را پیگیری و برگزار نماییم که هیچ کمکی به مسائل و مشکلات فرهنگی استان نمی کند.

سلیمانی خاطر نشان ساخت: همه مدیران و مسئولا فرهنگی موظفند در راستای سیاست های دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حرکت کنند و اگر مشاهده شود مسئول و یا مدیری در صدد اهداف و منافع حزبی و سیاسی حرکت می کند بشدت با او برخورد خواهد شد.

شایان ذکر است در این نشست نکونام امام جمعه شهرکرد، کارگران مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و تعداد  کثیری از مسئولان فرهنگی، سیاسی و اجتماعی  حضور داشتند.

در پایان این نشست نماز مغرب و عشاء به امامت نکونام امام جمعه شهرکرد اقامه و حاضران پس از اقامه نماز  روزه خود را باحضور استاندار و امام جمعه شهرکرد افطار نمودند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.