یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴

پیشنهاد نماینده پارلمان برای برگزاری بازی تیم ملی فوتبال ایران با یونان!

صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از پیشنهاد یکی از نمایندگان پارلمان یونان برای برگزاری دیدار دوستانه فوتبال بین تیم ملی ایران و یونان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، محمدرضا پورابراهیمی داورانی گفت:در دیدار جمعی از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با نایب رئیس پارلمان یونان و تعدادی از نمایندگان پارلمان این کشور، علاوه بر توافقات صورت گرفته برای گسترش مناسبات اقتصادی بین دو کشور بر لزوم ارتقای روابط فرهنگی و ورزشی نیز تاکید شد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه تیم فوتبال جمهوری اسلامی ایران، بعد از تیم ملی فوتبال برزیل توانست در مسابقات انتخابی جام جهانی روسیه، امتیازات لازم را برای صعود کسب کند یکی از نمایندگان پارلمان یونان نیز در دیدار هیئت پارلمانی دو کشور پیشنهاد داد که هماهنگی‌ها برای برگزاری بازی دوستانه فوتبال بین ایران و یونان برگزار شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: پیشنهاد یونانی‌ها برای برگزاری بازی دوستانه فوتبال بین تیم‌های ملی جمهوری اسلامی ایران و یونان از طریق وزرات ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال پیگیری می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.