شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷

مسیر اهواز تا چذابه تبدیل به بزرگراه می‌شود

جاده

اهواز ـ استاندار خوزستان گفت: مسیر اهواز تا چذابه به‌عنوان معبر اصلی تردد زائران اربعین حسینی تبدیل به بزرگراه می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی  استانداری خوزستان غلامرضا شریعتی روز گذشته پس از بازدید از روند احداث جاده مسیر اهواز به مرز چذابه به‌ عنوان مسیر اصلی تردد زائران اربعین حسینی در محل پایانه مرزی چذابه در جمع خبرنگاران اظهار کرد : امروز از جاده سوسنگرد به بستان ـ چذابه بازدید و برنامه داریم که این مسیر را از اهواز به چذابه چهار خطه و بزرگراه کنیم.

وی افزود: این پروژه از سال گذشته شروع‌شده و یک قطعه آن کمربندی سوسنگرد توسط دو پیمانکار در حال انجام است و قول دادند که تا پایان اربعین به اتمام برسد.

استاندار خوزستان تصریح کرد: مسیر سوسنگرد تا روستای بردیه نیز در حال انجام و مشکل خاصی وجود ندارد. از روستای بردیه تا بستان ۱۱ کیلومتر مسافت دارد که در مرحله تعیین پیمانکار است .

شریعتی در ارتباط با جاده‌ای که معروف به جاده نفت هست و پارکینگ نیز در آن مسیر قرار دارد، گفت: این قسمت از سال گذشته در مسیر اربعین به‌عنوان گلوگاه اصلی و محلی برای ترافیک بود که برنامه‌ریزی‌شده تا سه کیلومتر آن را ۶ خطه کنند ولی تا قبل از اربعین ابتدا آن را چهار خطه و در نهایت دو خط دیگر را برای آینده در نظر داریم.

وی ابراز امیدواری کرد جاده عبدالخان به چذابه نیز که یکی از مسیرهای ورودی به مرز است را نیز بازسازی و بهسازی کردند که پنج کیلومتر از آن نیاز به کار دارد که انشا الله آن هم انجام می‌شود.

در پایان استاندار خوزستان در رابطه با پروژه آزادراه اهواز ایذه لردگان اصفهان نیز گفت : این پروژه درحال حاضر در مرحله جذب سرمایه گذار است و امید است این پروژه نیز که مصوب دولت می باشد کارهای اجرایی آن آغاز شود .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.