یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹

کانون روحانیون «خادم‌یار خانواده رضوی» تشکل می‌شود

حرم رضوی

مشهد- سرپرست مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی از ایجاد کانون روحانیون خادم‎یار خانواده رضوی برای نخستین بار در کشور خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از آستان نیوز، فاطمه دژبرد با بیان این خبر گفت: مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی از بین طلاب خواهر و برادر علاقه‌مند به حوزه روانشناسی و مشاوره با رویکرد دینی خادم‌یار خانواده رضوی برمی‌گزیند.

وی شرایط عضویت در این کانون را عدم سوء پیشینه، قبولی در آزمون و مصاحبه، اتمام سطح ۲ و اشتغال به سطح ۳ حوزه علمیه برای برادران و اتمام سطح ۲ حوزه علمیه برای خواهران عنوان کرد.

وی درباره مزایای اعضای کانون روحانیون خادم‌یار خانواده رضوی بیان کرد: امکان عضویت خادمیاری آستان قدس رضوی، آموزش تخصصی منابع روان‌شناسی و خانواده درمانی با رویکرد دینی، آموزش تخصصی اصول و فنون مشاوره و بهره‌مندی از اساتید مجرب کشوری در دوره‌ها از جمله مزایای اعضای این کانون است.

سرپرست مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: واجدین شرایط تا ۳ مرداد ماه با در دست داشتن کپی تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی و کارت شناسایی حوزوی می‌توانند به این مرکز واقع در بلوار بعثت مراجعه کنند.

وی در پایان با بیان اینکه ثبت‌نام در این کانون تنها به صورت حضوری انجام می‌شود، افزود: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند باشماره تلفن ۳۸۰۰۸ تماس حاصل کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.