دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۲

در روز جهانی کودک برگزار شد؛

۳۲ برنامه فرهنگی کودکان در کتابخانه‌های کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد

روز جهانی کودک

سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای بیش از ۳۲ برنامه فرهنگی در بخش‌های کودکان کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.

به گزارش قدس آنلاین، سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۳۲ برنامه فرهنگی به همراه تقدیر از کودکان شرکت‌کننده در هفتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در بخش‌های کودکان کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.

یاسر رحیمیان اظهار داشت: این برنامه‌های فرهنگی شامل جمع خوانی کتاب، قصه‌خوانی، مسابقه نقاشی، مسابقه کتاب‌خوانی، نمایشگاه کتاب کودکان، بازدید کودکان و مهدکودک‌ها، بازی‌های کودکانه به همراه شعرخوانی در بخش‌های کودکان کتابخانه‌های عمومی استان برگزار شد.

وی با بیان اینکه: با استقبال خوب کودکان در هفتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در استان مواجه شدیم افزود: با توجه به مشارکت خوب و مطلوب کودکان عضو کتابخانه‌های عمومی استان از این جشنواره، در مراسم‌هایی جداگانه در کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ها، در روز جهانی کودک، از کودکان شرکت‌کننده در هفتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی با اهدای جوایز ارسالی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در کتابخانه‌های عمومی با حضور خانواده‌های این کودکان تقدیر شد.

این مسئول افزود: تلاش مجموعه کتابخانه‌های عمومی استان برجذب حداکثری کودکان به این مکان فرهنگی و برگزاری برنامه‌های متنوع کیفی در بخش‌های کودکان است که با مراکزی نظیر کانون پرورش فکری کودکان و مهدکودک‌ها رایزنی‌ها و همکاری‌های داشته‌ایم تا بتوانیم بستر مطالعه مفید و کتاب‌خوانی را برای این کودکان فراهم سازیم.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.