شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۴

ولایتی:

رفتار رئیس جمهور کاسبکار آمریکا جدید نیست

علی اکبر ولایتی

مشاور امور بین الملل رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: رفتار رئیس جمهور بی منطق و کاسبکار آمریکا که ظاهرا فرصت مطالعه تاریخی نداشته، موضوع جدیدی نیست.

به گزارش قدس آنلاین، علی اکبر ولایتی در واکنش به سخنان شب گذشته ترامپ رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت: رفتار رئیس جمهور بی منطق و کاسبکار آمریکا که ظاهرا فرصت مطالعه تاریخی نداشته و صرفا به امور بازرگانی مشغول بوده و هست، برای ملت بزرگ و شریف ایران که سابقه تمدنی چندهزار ساله دارد، موضوع جدیدی نیست و بی‌تردید این ملت همچون همیشه در مقابل زیاده‌خواهی‌ها ایستادگی خواهد کرد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران بارها و بارها مواضع اصولی خود را اعلام کرده و بر آن پایبند خواهد بود. نیروهای نظامی از جمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، متعلق به مردم این سرزمین است و نه تنها اقتدار و امنیت را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده که با مقاومت و ایستادگی توانسته در برابر تجزیه خواهان و تضعیف کنندگان کشورها و دولت‌های قانونی منطقه مقابله کند و تروریست‌ها و جریان‌های افراطی و تکفیری و حامیان آنها را به ذلت بکشاند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران حتما در برابر هر اقدامی علیه منافع خویش واکنش مناسب و متناسب نشان خواهد داد و پشت سر رهبر محبوب، شجاع و انقلابی، مانند تمام روزهای پیروزی و استقرار و ثبات، به گام های بلند خود در حفظ و حراست از آرمان های جمهوری اسلامی ادامه خواهد داد.

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.