یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶

زنجیره انسانی «وحدت» سبزواری ها در اعتراض به سخنان ضد ایرانی ترامپ

زنجیره انسانی وحدت شهروندان سبزوار

سبزوار- در پی اظهارات ضد ایرانی رئیس جمهور آمریکا شهروندان سبزواری با تشکیل زنجیره انسانی «وحدت» در میدان خلیج فارس این شهر بر وحدت و همدلی ملت و مسئولان در برابر دشمنان ایران اسلامی تاکید کردند.

به گزارش قدس آنلاین، این برنامه که به پیشنهاد رئیس کمیسیون ایثار، امنیت و مقاومت شورای اسلامی شهر و حمایت شهرداری سبزوار برگزار شد اقشار مختلف مردم، دانشجویان، خانواده های شهدا، روحانیون و مسئولان حضور داشتند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سبزوار در این مراسم طی سخنانی اظهار داشت: همواره ایجاد اختلاف بین مسئولان و مردم ایران یکی از اهداف امریکائی ها بوده و هست در حالی که این یاوه گویی ها وحدت و همدلی مردم و مسئولان را مستحکم تر می کند.
سرهنگ پاسدار مظلوم  با تاکید بر اینکه دشمن بداند تلاش در تضعیف وحدت ملی بی نتیجه است تصریح کرد: در دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی و امنیت مردم و مسئولان با هم متحد هستند و هیچگونه اختلافی ندارند.

وی با اشاره به اینکه سخنان سخیف ترامپ نشانه عظمت اقتدار ایران است بیان کرد: اظهارات رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران دخالت آشکار در امور داخلی و مغایر قوانین بین المللی است.

امام جمعه سبزوار نیز طی سخنانی گفت: خشم و عصبانیت رئیس جمهور امریکا ناشی از شکست سیاست های آنها در خاورمیانه و نفوذ نرم انقلاب اسلامی در میان کشورها است.

حجت الاسلام غلامرضا مغیسه با اشاره به شکست های آمریکائی ها و متحدان آنان در منطقه خاورمیانه اظهار داشت: توطئه استکبار در منطقه خاورمیانه مقابله با جبهه مقاومت اسلامی و ایجاد امنیت رژیم صهیونیستی بود که با رشادت مدافعان حرم و رزمندگان اسلام به شکست انجامید.

وی همچنین گفت: دستگیری تفنگداران آمریکایی در آبهای نیلگون خلیج فارس توسط سپاه پاسداران و نیروهای مسلح، اقتدار و عزت ایران را آشکار و سبب حقارت دولت امریکا در بین کشورهای جهان شد.
 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.