دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰

فاش شدن راز قتل و دستگیری قاتل پس از ۷ سال در خراسان شمالی

قتل

بجنورد- فرمانده انتظامی خراسان شمالی از افشا شدن راز قتل یک جوان ۱۸ ساله و دستگیری قاتل بعد از گذشت هفت سال در استان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علیرضا مظاهری در تشریح این خبر گفت: درمهرماه سال ۸۹  یک قتل در یکی از روستاهای شهرستان فاروج اتفاق افتاده بود و یک جوان ۱۸ ساله به طور فجیعی به قتل رسیده بود.

وی افزود: قاتل که پس از انجام قتل و سوزاندن جسد مقتول از صحنه متواری شده بود بعد از هفت سال شناسایی و دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی استان بیان داشت: در بررسی اولیه ماموران یک خانم ۱۶ ساله که اولین و تنهاترین مظنون این ماجرا بود دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفت.

سردار مظاهری گفت: مظنون ۱۶ ساله تاکنون در بازداشت بود و این قتل توسط این شخص برای ماموران انتظامی و دستگاه قضائی مبهم بود که یک خانم ۱۶ ساله بتواند بتنهایی مقتول رابه قتل برساند و سپس سوزانده باشد در هاله‌ای از ابهام بود تا اینکه پرونده ازطریق  دستگاه قضایی استان به پلیس آگاهی استان ارجاع شد.

کارآگاهان  پلیس آگاهی استان با بررسی پرونده در این مدت و اظهارات مظنون موفق شدند پی به راز این قتل مشکوک ببرند.

وی افزود: ماموران موفق شدند با اقدامات اطلاعاتی و فنی وپلیسی خود، قاتل اصلی که برادر مظنون به قتل بود را شناسایی و دستگیر کنند.

سردار مظاهری خاطرنشان کرد: قاتل ۲۵ساله که در ابتدا منکر هرگونه قتلی بود پس از بازجویی های انجام شده لب به اعتراف گشود وبه بزه انتسابی خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: قاتل پس از بازجویی های انجام شده  به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.