چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵

عربستان بدنبال تغییر روی نیمکت تیم ملی/ رقیب سابق برانکو جانشین بائوسا می شود؟

رامون دیاز

سرمربی تیم فوتبال الهلال کاندیدای هدایت تیم ملی عربستان شده است.

به‌ گزارش قدس آنلاین ‌و ‌به نقل از اسپورت، ادگاردو بائوسا بعد از عملکرد خوبی که در امارات داشت مورد توجه فدراسیون فوتبال عربستان قرار گرفت. در حالی که فان ماوریک توانسته بود عربستان را به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برساند اما این مربی هلندی با بی‌مهری از سوی سعودی‌ها مواجه شد و اجاره حضور در جام جهانی به او داده نشد تا بائوسای آرژانتینی به عنوان جایگزین او انتخاب شود.

بائوسا تنها در یکی دو بازی دوستانه هدایت عربستان را بر عهده داشته است اما عملکرد بد تیم او باعث شده تا سران سخت‌گیر فدراسیون فوتبال عربستان به دنبال برکناری او باشند.

ترکی آل شیخ، رئیس شورای ورزش عربستان از عملکرد بائوسا راضی نیست و به انتقاد صریح از او پرداخت است و همین باعث شده تا احتمال اخراج این سرمربی آرژانتینی زیاد باشد.

رسانه‌های عربستان از رامون دیاز به عنوان جدی‌ترین گزینه نیمکت تیم‌ ‌ملی این کشور در صورت اخراج بائوسا سخن به میان آوردند و اعلام کردند که این مربی آرژانتینی بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا جایگزین بائوسا می‌شود.

این خبرها در حالی است که بائوسا در جدیدترین اظهارنظر خود تاکید کرده که می‌خواهد با عربستان به دور دوم جام جهانی روسیه راه پیدا کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.