جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴

بسیج یادگار همیشه جاوید خمینی کبیر است

محمد علی نکونام

شهرکرد- امام جمعه شهرکرد با تجلیل از خدمات بسیج و بسیجیان این نهاد را افتخار نظام و زینت انقلاب اسلامی بر شمرد.

به گزارش خبر نگار قدس آنلاین از شهرکرد،جت الاسلام محمد علی نکو نام با گرامیداشت هفته بسیج، بسیج را بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: بسیج بزرگترین میراث خمینی کبیر(ره) که باید از این درخت تنومند و پربار به نیکی حفظ و حراست شود.
نکونام خاطر نشان ساخت: امروز بسیج افتخار و زینت ایران اسلامی و ختار چشم استکبار غرب و شرق است که در مواجهه با این نهاد انقلابی ایادی غرب و شرق خوار و ذلیل شده و توان مقابله با این نهاد الهی و مردمی را ندارند.

وی با تجلیل از زائران کربلا و پیاده روی اربعین تصریح کرد:امروز خوشبختانه جهان اسلام به تبعیت از بزرگان اسلام، برای اهل بیت عظمت خاصی قائل‌اند. این اربعین امام حسین(ع) بود که سنی و شیعه رفتند و احترام کردند و بر این اساس بقای دین پیامبر باید براساس قران و عمل اهل‌بیت باشد.

خطیب جمعه شهرکرد در ادامه ضمن خوش آمد گویی به استاندار جدید آقای اقبال عباسی برای وی آرزوی توفیق و سربلند ی نمود و به وی توصیه کرد: استان چهار محال یک استان خوب و دارای پتانسیل های بالقوه و بالفعلی است که باید از این ظرفیت ها بنحو احسنت استفاده شود.

وی در خاتمه خطبه‌های نماز جمعه با تسلیت به بازماندگان حادثه زلزله غرب کشور و آرزوی علو درجات و غفران برای کشته‌شدگان و قدردانی و تشکر از دولت، شهرداری‌ها و اوقاف و نهادهای مختلف، گفت: حدیثی از پیامبر اکرم(ص) است که "من اصبح و لم یهتم بامور المسلمین فلیس بمسلم" اگر کسی به امور مسلمین اهمیت ندهد مسلمان نیست. مسلمان بودن آثاری دارد و یکی از آنها کمک به زلزله زدگان است. افرادی که توانایی دارند بحث مسکن‌سازی و هزینه‌ها را برعهده بگیرند و مردم کشور ما ایمان و محبت و ایثار خود را نشان دادند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.