شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱

برای بررسی مسایل قضایی؛

رئیس قوه قضاییه به ایلام سفر می کند

رئیس قوه قضاییه

ایلام - آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه برای بررسی مسایل قضایی، در رأس یک هیئت عالی قضایی به استان ایلام سفر می‌کند.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از روابط عمومی قوه قضائیه؛ رئیس قوه قضاییه در سلسله سفرهای استانی خود، روز سه شنبه ۵ دی ماه برای بررسی مسایل قضایی و دیدار با مسئولان، قضات و کارکنان دادگستری استان ایلام به این استان سفر می‌کند.

در این سفر که مسئولان عالی قضایی و رؤسای سازمان‌های تابعه دستگاه قضایی رئیس قوه قضاییه را همراهی می کنند، آیت الله آملی لاریجانی علاوه بر بررسی مسایل قضایی استان ایلام، با اقشار مختلف مردم، خانواده معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان نیز دیدار و در جمع آنها سخنرانی خواهد کرد.

همچنین دیدار با روسای عشایر، روحانیون و اعضای هیات علمی و نخبگان حوزوی و دانشگاهی استان نیز از دیگر برنامه‌های رئیس قوه قضاییه در این سفر است.

مطابق روال جاری سفرهای استانی، در این سفر هم هیئت های بلند پایه قضایی به سرپرستی مسئولان عالی قضایی به نمایندگی از سوی رئیس قوه قضاییه با حضور در شهرستان‌ها و مساجد استان ضمن دیدار با مردم، در جمع قضات، مسئولان و کارکنان دستگاه قضایی شهرستانهای استان نیز حاضر خواهند شد و به بررسی مشکلات قضایی مناطق مختلف استان خواهند پرداخت.

در پایان این سفر سه روزه، جلسه مسئولان عالی قضایی نیز برای بررسی وضعیت قضایی در استان ایلام تشکیل می‌شود و مسئولان عالی قضایی به بررسی مسایل و مشکلات قضایی استان خواهند پرداخت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.