شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۵

با صدور پیامی؛

سردار جلالی از اقدامات ناجا در برقراری امنیت کشور تشکر کرد

سردار جلالی

رئیس سازمان پدافند غیر عامل از اقدامات نیروی انتظامی در راستای برقراری امنیت کشور در جریان حوادث اخیر تشکر کرد.

به گزارش قدس آنلاین، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور در پیامی به سردار اشتری، از خدمات نیروی انتظامی در حوادث اخیر کشور تقدیر و تشکر کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

«فرمانده محترم نیروی انتظامی، سردار سرافراز جناب آقای حسین اشتری

حمد و سپاس بی پایان پروردگار حکیم قادر و متعال را که توفیق دوباره داد که پس از حماسه ۹ دی، با وجود اقدامات شرورانه، تجاوزکارانه و جنایتکارانه برخی از افراد مزدور استکبار جهانی، مردم ولایتمدار کشور ایران با عزمی راسخ و اراده‌ای شکست ناپذیر، حماسی و انقلابی توام با شور عاشورایی، روز دیگر را نیز در تاریخ جمهوری اسلامی ایران به روز نماد حضور آگاهانه و مقتدرانه ملت شریف ایران تبدیل کنند.

امروز با توجه به تهدیدات، خصومت و مشارکت دشمنان، آسیب پذیری‌ها، مشکلات اقتصادی و کم توجهی مسئولان، فضای مجازی، کاستی‌ها، قصور و ملاحظات آن، روز تجلی قدرت لایتناهی حق تعالی و خروش مردم ولایتمدار در برابر فتنه بزرگ غربی – صهیونیستی و وهابی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، حماسه ماندگاری را خلق کرد.

نگاه منصفانه و به دور از حب و بغض مؤید این حقیقت است که نیروی انتظامی با تمسک به ولایت فقیه و به مدد بصیرت برای ایفای نقش‌های مثبت برای خدمت به مردم و یاری‌بخشی در هنگامه سخت در ایجاد امنیت و اقتدار و با حضور خروشان دریایی و انقلابی خود در این یوم الله مصداق پیام عاشورایی «انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم» را به مرحله ظهور رساند.

تردیدی نیست امنیت عمومی مثال زدنی کشور و احساس امنیت بالای مردم عزیز ایران در شرایط پرآشوب و فتنه‌گون امروز منطقه، محصول نقش آفرینی‌های مجاهدانه و هوشمندانه نیروهای نظامی، امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی میهن اسلامی است که در این بین نقش پذیری‌های نیروی انتظامی از درخشش خاص و الهام بخشی برخوردار است.

اینجانب بر خود فرض دانسته از مساعی جمیله آن نیروی توانمند خصوصا کسانی که در این حوادث بخاطر حفظ ناموس و صیانت از ملت مومن آسیب دیدند ولی صبر کرده تا صف آشوبگران از مردم جدا شود تشکر کنم، از ملت فهیم نیز انتظار می‌رود که علیرغم درک و لمس مشکلات مراقبت کنند تا درگیر بازی دشمن نشده، دست ‌در دست هم در ظل عنایات امام زمان (عج) و تحت زعامت مقام عظمای ولایت و فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) در برقراری نظم و امنیت و عمق‌بخشی به امنیت ملی و مقابله با تهدیدگران تلاش کنیم.»

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.