پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۳

توسعه کاراته البرز با همکاری کشورهای همسایه

کاراته

کرج- رییس هیئت کاراته استان البرز از همکاری مشترک این استان با کشورهای همسایه با هدف توسعه این ورزش خبر داد.

محمد اکرمی در گفتگو با قدس آنلاین اظهار کرد: در این راستا رییس فدراسیون کاراته جمهوری آذربایجان به مدت ۳ روز مهمان استان البرز بود و در این مدت تفاهم نامه همکاری میان البرز و شهر باکو برای توسعه همکاری های مشترک در رشته ورزشی کاراته تنظیم شد.

وی با بیان اینکه این تفاهم شامل برگزاری مسابقات، اردوها، استاژ و کلاس های آموزشی مشترک بین دو کشور خواهد بود گفت: در این راستا توسعه همکاری با کشورهای روسیه و آذربایجان برای آینده ای نزدیک مدنظر قرار گرفته است.

اکرمی با اشاره به ظرفیت های بالای البرز در رشته ورزشی کاراته گفت: فعالیت نزدیک به ۵ هزار کاراته کار در کنار حضور ده ها ملی پوش، مربی و داور برتر و زبده جایگاه استان البرز را در سطح ملی و بین المللی خاص و ویژه کرده است.

رییس هیئت کاراته استان البرز تصریح کرد: به طور قطع همکاری مشترک البرز با دیگر کشورها در سطح بین المللی زمینه تبادلات فرهنگی را افزایش می دهد و می تواند بستری برای معرفی استان البرز و توانمندی های آن باشد.

اکرمی با اشاره به مشارکت موسسه تحقیقاتی سرم سازی رازی در فعالیت های ورزشی به خصوص کاراته گفت: این موسسه همواره حامی ورزش بوده اما در سال های اخیر به شکل ویژه به یاری رشته ورزشی کاراته آمده است.

وی افزود: حمایت از تیم آینده سازان کاراته البرز جهت حضور در لیگ کشوری و کسب عنوان سوم و میزبانی از دوره ارتقای  داوری ملی کاراته بخشی از حمایت های موثر این موسسه از ورزش البرز بوده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.