جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹

سردار عراقی در قزوین:

ملت هوشیار با پیروی از ولایت فقیه در جبهه حق علیه باطل مبارزه خواهند کرد

سردارعراقی

قزوین_ جانشین نیروی زمینی سپاه در یادواره شهدای عملیات های کربلای ۴ و ۵ در استان قزوین گفت: ملت هوشیار، همیشه گوش به فرمان ولایت بوده و در جبهه های حق علیه باطل مبارزه خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، سردار عبدالله عراقی شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای عملیات های کربلای ۴ و ۵ که با حضورجمعی از خانواده شهدا در حسینه چهار انبیاء قزوین برگزار شد، اظهار داشت: امنیت و ارزش های اسلامی از مولفه های مهم است که ملت در راستای حفظ این دو مهم مبارزه می کند.

وی با بیان اینکه دشمن (آمریکا و اسراییل) همواره در صدد آسیب رساندن به نظام و جمهوری اسلامی است و همیشه برای ما مانع تراشی می کند، افزود: رهنمودهای رهبر مقام معظم رهبری به ملت هوشیاری داده و ملت هوشیار، همیشه گوش به فرمان ولایت بوده و در جبهه های حق علیه باطل مبارزه خواهد کرد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به نقش شهدا در تأمین امنیت و آرامش منطقه و کشور عنوان کرد: عزت و اقتدار ملت ایران مرهون خون شهدایی است که در راه دفاع از دین و خاک کشورشان جان خود را نثارکردند.

عراقی با بیان اینکه دفاع مقدس برگ زرینی از افتخارات رزمندگان است که نباید به فراموشی سپرده شود و اگر از آن غفلت کنیم با شکست روبرو خواهیم شد،  یادآور شد: عملیات کربلای ۴ و کربلای ۵ رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس به عنوان سخت ترین عملیات ها در این دوران است.

وی اضافه کرد: رزمندگان در این دو عملیات مظلومانه به خاک و خون افتادند و ماندگاری یاد این شهدا به دلیل اتصال بودن با شهدای کربلا و جایگاه والای آنها است.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه خاطرنشان کرد: شهدای هشت سال دفاع مقدس در امتداد راه شهدای کربلا حرکت کردند و هر چه در کربلا رخ داد مشابه آن نیز در دفاع مقدس صورت گرفت؛ باید به این نسل جوان بیاموزیم که راز ماندگاری شهدای سرافراز چه بوده و آنان را، الگو برای نسل جوان خود قرار دهیم.

عراقی تصریح کرد: نباید بگذاریم ارزش های شهدا در کشور کمرنگ شود و باید از آن به عنوان میراث گرانبهای نسل های آینده انقلاب حفظ کنیم چراکه شهدای ما برای اسلام و ولایت دفاع کردند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.