دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱

افزایش ۳ برابری عیدی مددجویان زلزله‌زده کرمانشاه

کمیته امداد

عیدی سال۹۷ خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد در شهرستان‌های زلزله‌زده کرمانشاه سه برابر پرداخت می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، سید پرویز فتاح، در حاشیه بازدید مجدد خود از مناطق زلزله زده در روستای کوئیک عزیز از توابع شهرستان سرپل ذهاب ضمن دیدار با خانوارهای مددجو گزارشی از خدمات این نهاد به زلزله زدگان اعلام کرد و با یادآوری اینکه کمک معیشت آبان خانوارهای مددجوی زلزله زده کرمانشاه سه برابر و در آذر ماه نیز دو برابر پرداخت شد اعلام کرد: عیدی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد در شهرستان زلزله زده کرمانشاه در آستانه سال ۹۷ سه برابر پرداخت می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه کمیته امداد فقط مسئولیت حمایت از خانواده های مددجو زلزله‌زده را برعهده دارد اظهار کرد: هم اکنون با واگذاری کانکس به تمام خانوارهای مددجو، مرحله اسکان موقت به پایان رسیده است.

فتاح با اعلام اینکه عملیات پی ریزی واحدهای مسکونی مددجویان زلزله‌زده از هفته های گذشته آغاز شده است گفت: واحدهای مسکونی خانوارهای تحت حمایت براساس نقشه های بنیاد مسکن در متراژ های ۶۰، ۶۵ و ۸۵ متری ساخته و تحویل داده می شود.

رئیس کمیته امداد با تاکید بر اینکه کمیته امداد به وعده خود مبنی بر ساخت وتجهیز منزل مددجویان حادثه دیده عمل می‌کند ابراز امیدواری کرد که ساخت منازل مددجویان روستایی مناطق زلزله زده کرمانشاه تا سه ماه آینده به اتمام برسد.

منبع: سایت خبری کمیته امداد

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.