سه‌شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱

استاندار یزد :

انقلاب مسیر خود را یافته و پیش می‌رود ما باید دنبال انقلاب برویم

استاندار یزد

یزد - استاندار یزد گفت: باید کارآمدی نظام را با رفاقت و وحدت و همدلی اثبات کنیم و در حال حاضر فصل انقلاب و دفاع از انقلاب است؛ وانقلاب مسیر خود را یافته و پیش می‌رود اما وظیفه ما سنگین است که باید دنبال انقلاب برویم و از مسیر منحرف نشویم.

به گزارش قدس آنلاین، محمود زمانی قمی در نشست مشترک با فرماندهان رده‌های سپاه الغدیر یزد با تسلیت به خانواده جان‌باختگان حادثه سانچی اظهار داشت: یقین دارم جمهوری اسلامی برای اقامه نماز به پا شده و اگر به قبل از پیروزی انقلاب نگاه کنیم، یک قدرتی کشورها را به دو بخش تقسیم کرده بود و شاه نیز ژاندارم منطقه بود و آمریکا هم از این نظم راضی بود و منافعش هم تأمین می‌شد.
وی افزود: انقلاب اسلامی به‌رغم کارآمدی این دو جریان، نظم چند دهه را به هم‌ریخت و این‌ها نیز سراسیمه حرکت کردند تا با کمک صدام و پول شورای خلیج‌فارس منافع خود را حفظ کنند و به انقلاب حمله کردند تا نظم جدیدی را ایجاد کنند.

استاندار بابیان اینکه بعد از دفاع مقدس، کشور نقش جدی‌تری را در منطقه ایفا می‌کند و یک نقش‌آفرین جدی در خاورمیانه است؛ گفت: تحمل ندارند انقلاب را با این قدرت ببینند و از بدنام کردن گفتمان دین و اسلام با جریان‌های فاسد که آخرین آن داعش بوده است همواره بهره برده‌اند.

استاندار بابیان اینکه دشمنان دنبال این هستند تا این گفتمان آسمانی که دین و انقلاب را درهم‌آمیخته به هر شکلی تخریب کنند؛ افزود: یک صفحه از تاریخ انقلاب بدون حضور سپاه قابل‌تصور نیست و سپاه باید در تمامی موارد حضور چشمگیری داشته باشد تا کارآمدی انقلاب و نظام بیش از گذشته اثبات شود.

زمانی قمی بابیان اینکه حضرت علی (ع) از ابتدای ورود به عرصه سیاست تا پایان عمر خود یک‌لحظه از اخلاق دوری نکرد؛ گفت: چه حقی و واقعیتی آسمانی‌تر از حکومت علی(ع) بر مردم است و اگر غدیر خم ادامه پیداکرده بود امروز شکل دنیا به لحاظ فکری بسیار متفاوت بود.
این مسئول با اشاره به رویدادهای تاریخی و سیاسی در طول تاریخ اسلام تصریح کرد: مولای ما بسیاری از حرکات و رفتارها مانند محاصره خانه عثمان را با همه اقداماتی که علیه دین انجام داده بودند نادرست دانسته و مخالف برخی رفتارها بودند و همواره اخلاق را سرلوحه داشتند.

استاندار بابیان اینکه انقلاب اسلامی به دست یک فقیه عالی‌قدر رقم خورده و امروز نیز ادامه دارد؛ افزود: همواره تأکید بر رعایت اخلاق بوده است و در کنار استقرار اخلاق باید کارآمدی این انقلاب را به جهان اثبات کنیم.

وی بابیان اینکه کارآمدی انقلاب به معنای استقرار اخلاق، وحدت و رفاقت است؛ خاطرنشان ساخت: رفتار حضرت رسول (ص) و سایر الگوهای اسلامی ما و ائمه اطهار بر وحدت استوار بود و دشمنان ما باید این آرزو را به گور ببرند که این انقلاب به‌دوراز وحدت باشد و رفاقت در کشور نباشد.

زمانی قمی تصریح کرد: راه و مسیر برای پیشرفت مشخص است؛ و باید کارآمدی نظام را با رفاقت و وحدت و همدلی اثبات کنیم تا بر مشکلات فائق آییم و در حال حاضر فصل انقلاب و دفاع از انقلاب است؛ وانقلاب مسیر خود را یافته و پیش می‌رود اما وظیفه ما سنگین است که باید دنبال انقلاب برویم و از مسیر منحرف نشویم.
 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.