چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۳

نهضت خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی در آستان قدس رضوی دنبال می شود

حجت‌الاسلام حسن ملک محمدی

سمنان- معاون پارلمانی آستان قدس رضوی با بیان اینکه نهضت خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی در آستان قدس رضوی در حال پیگیری است گفت: طرح ایجاد شهرک گلخانه ای استان سمنان با هدف توسعه اشتغال تدوین می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان، حجت‌الاسلام حسن ملک محمدی در دیدار با سردار حسن‌زاده فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان اظهار داشت: آستان قدس رضوی در راستای طرح محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی در حال تهیه طرح شهرک گلخانه‌ای در استان سمنان است تا بتوانیم از این طریق بحث تولید داخلی٬ اشتغال جوانان و اقتصاد مقاومتی را در استان سمنان اجرایی کنیم و در این راه خواهان این هستیم تا از ظرفیت سپاه و بسیج و بسیجیان نیز استفاده کنیم.

وی با اشاره به خدمات آستان قدس به مردم و کشور ایران اسلامی گفت: آستان قدس رضوی ظرفیت بسیار بالایی در کشور دارد و دو نهضت را در کشور آغاز کرده است و آن نهضت‌های فرهنگی و خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی است که به صورت جدی در آستان قدس رضوی پیگیری می‌شود و در راستای این اهداف بیش از ۴۵ شرکت در کشور یا ایجاد و تشکیل شده است و یا با آستان قدس ارتباط گرفته‌اند.

معاون پارلمانی آستان قدس رضوی با اشاره به ظرفیت بالای استان سمنان گفت: استان سمنان استانی وسیع ٬ آرام و دارای وحدت و انسجامی قوی و مطلوب بین مردم فهمیم و مسئولینش است.

وی با اشاره با ارتباط خوب مردم این استان با آستان قدس رضوی و ارادت آن ها به حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) گفت:بیش از ۱۶ هزار هکتار موقوفات آستان قدس رضوی در این استان است که نزدیک به ۷۰ درصد آن در دامغان است.

معاون پارلمانی آستان قدس رضوی افزود: در راستای طرح محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی آستان قدس رضوی در حال تهیه طرح شهرک گلخانه‌ای در استان سمنان است تا بتوانیم از این طریق بحث تولید داخلی٬ اشتغال جوانان٬ و اقتصاد مقاومتی را در استان سمنان اجرایی کنیم و در این راه خواهان این هستیم تا از ظرفیت سپاه و بسیج و بسیجیان نیز استفاده کنیم.

ملک محمدی با اشاره به اینکه تنها راه عبور از مشکلات اقتصادی مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی است گفت: آستان قدس با همکاری مجموعه‌های انقلابی و دلسوز نظیر سپاه و بسیج به دنبال تحقق چنین طرح‌های اقتصادی است تا با مدیریت جهادی بتوانیم مشکلات اقتصادی کشور را برطرف کنیم.

ملک محمدی گفت: اعتقاد داریم یکی از مؤلفه‌های قدرت کشور وجود با ارزش حضرت امام رضا (ع ) و در ذیل آن آستان قدس رضوی است که به دنبال اهداف والای انقلاب اسلامی است و سپاه و بسیج نیز عنصرهای پیش برنده این نظام و انقلاب هستند و این موضوع را در طول این۴۰ سال نشان داده‌اند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.