یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳

قیمت طلا، دلار، سکه و ارز امروز ۹۶/۱۱/۱۵

سکه و ارز

قیمت طلای ۱۸عیار در بازار آزاد امروز ۱۴۸ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی یک‌میلیون و ۵۱۶ هزار و ۸۰۰ تومان بوده است، ضمن آنکه قیمت دلار در بازار آزاد ۴۷۹۰ تومان شد.

به گزارش قدس آنلاین، امروز و در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی با ۸ هزار تومان افزایش نسبت به روز  گذشته یک‌میلیون و ۵۱۶ هزار و ۸۰۰ تومان به‌فروش می‌رفت. همچنین قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم با هزار تومان افزایش نسبت به روز شنبه یک‌میلیون و ۴۶۷ هزار تومان معامله می‌شد.

هر قطعه نیم‌بهار آزادی امروز شاهد افزایش هزار تومانی نسبت به دیروز بود و ۷۴۲ هزار تومان دادوستد می‌شد. همچنین در بازار آزاد هر قطعه سکه ربع‌بهار آزادی با هزار تومان افزایش در مدت مشابه ۴۴۱ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی  ۲۹۴ هزار تومان فروخته می‌شد.

هر گرم طلای ۱۸عیار نیز امروز با ۲ هزار تومان افزایش ۱۴۸ هزار تومان ارزشگذاری شده بود، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۳۳۳.۱ دلار معامله می‌شود.

همچنین صرافی‌های پایتخت نیز امروز هر دلار آمریکا را با ۱۰۰ تومان افزایش نسبت به روز شنبه ۴ هزار و ۷۹۰ تومان می‌فروختند. امروز در بازار آزاد هر یورو با افزایش نسبت به روز گذشته ۶ هزار و ۱۵۰ تومان و هر پوند با افزایش  قیمت با ارزش ۶ هزار و ۷۷۰ تومان و درهم امارات ۱۳۱۵ تومان دادوستد می‌شد.

** توجه داشته باشید نرخ دلار در جدول زیر با نرخ لحظه‌ای دلار در کف بازار متفاوت است, در این خبر منظور از نرخ دلار که در بالا هم درج شده، قیمت لحظه‌ای دلار است که مقابل پاساژ افشار معامله می‌شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.