یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۵

مدیر حج و زیارت خراسان شمالی مطرح کرد:

آغاز پیش ثبت‌نام سفرهای نوروزی عتبات عالیات

راه‌اندازی دفتر زیارتی

بجنورد- مدیر حج و زیارت خراسان شمالی در شهرستان اسفراین گفت: هم‌زمان با آغاز برنامه‌های دهه فجر پیش ثبت‌نام سفرهای نوروزی عتبات عالیات در این استان نیز آغازشده است.

به گزارش قدس آنلاین، ظهر امروز با حضور مدیر حج و زیارت خراسان شمالی، امام‌جمعه اسفراین، جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی و اقشار مختلف مردم دفتر زیارتی صبا سیر اسفراین راه‌اندازی شد.

محمدباقر قاصری در حاشیه راه‌اندازی این دفتر زیارتی در شهرستان اسفراین گفت: هم‌زمان با آغاز برنامه‌های دهه فجر پیش ثبت‌نام سفرهای نوروزی عتبات عالیات در خراسان شمالی نیز آغازشده است و مشتاقان زیارت عتبات عالیات برای اعزام‌های ۲۳ اسفند ۹۶ لغایت ۲۰‏‏ اردیبهشت ۹۷ می‌توانند از پنجشنبه ۱۲ بهمن با مراجعه به سامانه حج و زیارت نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.

وی افزود: همچنین از ۴ بهمن‌ماه نیز سامانه رزرو حج تمتع شروع‌شده و زائرینی که فیش حج تمتع تا تاریخ ۱۳۸۵/۸/۳۰  دارند با مراجعه به سامانه رزرو حج تمتع ثبت‌نام اولیه خود را انجام دهند.

مدیر حج و زیارت خراسان شمالی از بهره‌برداری دو دفتر زیارتی در ایام‌الله دهه فجر در این استان خبر داد و عنوان کرد: امروز با حضور امام‌جمعه و مردم شهرستان دفتر زیارتی صبا سیر اسفراین افتتاح شد و در روز ۱۷ بهمن‌ماه نیز دفتر زیارتی مانه و سملقان مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.