چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۸

پرداخت تسهیلات طرح رونق به ۷۰ واحد تولیدی خراسان جنوبی

واحد تولیدی

بیرجند- رییس سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: بیش از۱۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق به ۷۰ واحد تولیدی خراسان جنوبی پرداخت شد.

به گزارش قدس آنلاین، داود شهرکی امروز (۱۸ بهمن ماه) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای امسال ۲۸۷ واحد صنعتی درخواست خود را در سامانه بهین یاب برای دریافت تسهیلات ثبت کرده اند که تاکنون هزار و ۴۲۱ میلیارد ریال به ۷۰ واحد در قالب طرح رونق پرداخت شده است.

وی افزود: در سال جاری هشت جلسه کارگروه تسهیل به ریاست استاندار خراسان‌جنوبی و ۱۱۱ جلسه به ریاست معاونان استاندار برگزار شده است.

شهرکی با بیان اینکه در سال گذشته و امسال، حفظ اشتغال و خروج از رکود و مشکل بازار فروش برخی از واحدها مورد توجه قرار گرفته است، تصریح کرد: طی امسال در حوزه پرداخت تسهیلات طرح رونق تولید، طرح‌های روستایی و مناطق محروم، طرح اشتغال فراگیر، طرح‌های مشاغل خانگی و اخیراً طرح کارا در مناطق عشایری و روستایی در نظر گرفته می‌شود.

رییس سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به پرداخت تسهیلات مستقیم بانک ها به واحدهای تولیدی افزود: در پرداخت تسهیلات به صورت مستقیم، استان با پرداخت ۶۸۵ میلیارد ریال به ۵۴۳ واحد تولیدی، رتبه ۱۹ در کشور را دارد.

منبع: ایسنا 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.