دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳

منابع مختلف اعلام کردند

اخبار ضد و نقیض از پیدا شدن لاشه هواپیمای ATR

هواپیما

درحالی که گفته شده است لاشه هواپیما در منطقه ای به نام نغول و دنگزلو پیدا شده است، اما تا بازگشت هلیکوپتر سازمان هلال احمر هنوز چیزی مشخص نیست.

به گزارش قدس آنلاین، ساعت ۱۳ امروز خبری باعنوان پیدا شدن لاشه هواپیمای ATR شرکت هواپیمایی آسمان در رسانه ها منتشر شد.

ظاهرا این خبر توسط  مجتبی مرادی مدیرکل حوزه استانداری کهکیلویه و بویراحمد  منطقه اعلام شده بود، وی اعلام کرده بود دقایقی پیش لاشه هواپیمای سقوط‌کرده تهران ـ یاسوج پیدا شد. به گفته وی لاشه این هواپیما در محدوده نغول و دنگزلو پیدا شده است.

اما دقایقی بعد محمدسعید شرفی  خبر پیدا شدن لاشه هواپیمای متعلق به شرکت آسمان را تکذیب و اعلام کرد هنوز چیزی پیدا نکرده‌ایم و پهپادها در حال جستجو هستند.

این گزارش حاکی است معاون امداد ونجات هلال احمر اصفهان و فرمانده میدان حادثه سقوط هواپیما نیز اظهار داشت بالگردی را به منطقه ای که ادعا شده است لاشه در آنجا دیده شده اعزام کرده ایم و تا بازگشت بالگرد نمی توان چیز قطعی در این باره گفت.

در عین حال رئیس اوژانس کهکیلویه و بویراحمد نیز گفته است هنگام گشت‌زنی در ارتفاعات روستای بیده بیش از ۱۰ نقطه سیاه را مشاهده کردم که به طور حتم مشخص نیست که این نقاط مربوط به لاشه هواپیما باشد.

هواپیمای ATR متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان که روز گذشته تهران را به مقصد یاسوج ترک کرده بود که ساعتی بعد از پرواز در منطقه سمیرم از رادار خارج می شود.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.