سه‌شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۰

لاریجانی در بازدید از قرارگاه عملیاتی امام علی (ع) ناجا:

نیروی انتظامی در مسائل سال ۹۶ عملکرد سنجیده‌ای داشت/ تلاش برای کاهش حوادث ناگوار در جاده‌ها

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در مسائلی که در سال ۹۶ کشور با آن روبه‌رو بود، نیروی انتظامی عملکرد سنجیده‌ای داشت و همین مسئله نشان‌دهنده این است که کادر حرفه‌ای در پلیس حضور داشته و عملکرد پلیس همراه با صبر، صلابت و دقت عمل است.

به گزارش قدس آنلاین، علی لاریجانی که به استان قم سفر کرده است، در بازدید از قرارگاه عملیاتی امام علی (ع) نیروی انتظامی استان قم با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته از سوی ناجا برای ایام نوروز اظهار کرد: پلیس همیشه وظیفه سنگینی بر دوش دارد، اما این وظیفه در ایام نوروز بیش از دیگر ایام است.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های نیروهای پلیس در خدمت‌رسانی به مردم بیان کرد: استان قم در ایام نوروز میزبان زائران بسیاری است و باید تمهیدات لازم اتخاذ شود تا زائران در فضای امن در این استان حضور یافته و به زیارت بارگاه کریمه اهل بیت(س) بپردازند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیش‌بینی‌های صورت گرفته از سوی پلیس ویژه ایام نوروز، اضافه کرد: فراخوان افرادی که سابقه جرم داشته‌اند و ارائه تذکرات لازم به آنها اقدام خوبی بوده و امیدواریم که با نظارت پلیس در جاده‌ها و همچنین شهر قم، آرامش و امنیت مطلوبی برای مردم فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه رفتار پلیس سنجیده بوده و این مسئله موجب رضایت مردم در استان قم بوده است، اضافه کرد: در مسائلی که در سال ۹۶ کشور با آن روبه رو بود، نیروی انتظامی عملکرد سنجیده‌ای داشت و همین مسئله نشان دهنده این است که کادر حرفه‌ای در پلیس حضور داشته و عملکرد پلیس همراه با صبر، صلابت و دقت عمل است.

لاریجانی با تقدیر از اقدامات صورت گرفته از سوی ناجا تصریح کرد: امیدواریم که با تمهیدات پیش بینی شده حوادث ناگوار در جاده‌ها وجود نداشته باشد و نیروی انتظامی نیز کنترل‌های لازم را به عمل آورد.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.