چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱

فوتبال ساحلی جام باشگاههای اورا - آسیا ۲۰۱۸ در یزد برگزار شد

تیم مقاومت گلساپوش یزد نایب قهرمان شد

فوتبال ساحلی جام باشگاه های اورا-اسیا

یزد - آخرین روز از رقابتهای فوتبال ساحلی جام باشگاههای اورا - آسیا ۲۰۱۸با قهرمانی تیم لوکوموتیو مسکو به پایان رسید و تیم مقاومت گلساپوش یزد به مقام نایب قهرمانی این دوره ازمسابقات دست یافت.

به گزارش خبر نگار قدس آنلاین، آخرین روز از رقابتهای فوتبال ساحلی جام باشگاههای اروپا -آسیا شامگاه سه شنبه، در وزشگاه سلمان محمود آباد شهر یزد برگزارشد و در پایان این رقابت ها ، تیم لوکوموتیو مسکو به مقام قهرمانی رسید و تیم مقاومت گلساپوش یزد به مقام نایب قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت .  

 فینال این دوره از مسابقات شامگاه سه شنبه با حضور استاندار یزد،رئیس فدراسیون فوتبال و علاقهمندان به این رشته ورزشی در ورزشگاه سلمان محمود آباد شهریزد برگزار و تیم لوکوموتیو مسکو که پیمان حسینی دروازه بان ایرانی را در اختیار دارد با نتیجه ۲بر۱تیم گلسا پوش یزد را شکست داد و قهرمان دومین دوره این مسابقات شد .

اولین دوره این مسابقات سال گذشته در یزد برگزار و تیم گلسا پوش یزد به مقام قهرمانی دست یافت و این تیم در این دوره از مسابقات علی رغم تمام شایستگی ها خود نتوانست از مقام قهرمانی سال گذشته خود دفاع کند و به مقام نایب قهرمانی بسنده کرد .

گل های تیم لوکوموتیو مسکو را در این بازی "لوکائو "و "کاترینو"  را وارد دروازه گلساپوش کردند و تنها گل تیم گلسا پوش یزد را حمید رضا دهقانی به ثمر رساند.

در دیگر بازی این دوره از مسابقات تیم لوانته اسپانیا  با نتیجه ۵بر۲تیم کاتانیا ایتالیا را شکست و به مقام سوم این مسابقات دست یافت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.