دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰

بازیکن ایرانی به تیم ملی فوتبال استرالیا دعوت شد

دنیل ارزانی

بازیکن ایرانی الاصل تیم ملبورن سیتی استرالیا در لیست اولیه تیم ملی این کشور برای جام جهانی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، دنیل ارزانی بازیکن ایرانی الاصل و 19 ساله ای که در ملبورن سیتی استرالیا توپ می زند و در ماه های گذشته شایعاتی درباره حضورش در تیم ملی ایران وجود داشت، به اردوی استرالیایی ها دعوت شد و در جمع 32 بازیکن این تیم برای جام جهانی جای گرفت.

برت فن مارویک، سرمربی تیم ملی استرالیا ضمن تأیید این خبر گفت: «ارزانی ۱۹ ساله و فران کراچیچ ۲۱ ساله قسمت مهمی از تیم ملی استرالیا برای جام جهانی روسیه هستند. ارزانی اگر بتواند تأثیرگذاری خود را به اثبات برساند، قطعاً با ما به روسیه خواهد آمد.»

وی افزود: «ارزانی تا دو ماه قبل زیاد بازی نمی‌کرد، اما من حالا اطلاعات زیادی از این بازیکن دارم. من با مربیان او حرف زدم. ارزانی بازیکن جوانی است که باید نکات زیادی را بیاموزد. با این حال معتقدم که او می‌تواند تأثیرگذار باشد. ارزانی اگر حتی برای ۱۰ دقیقه هم خوب و مؤثر باشد من برای انتخاب او تردید نخواهم کرد.»

این در حالی است که گفته می شد ارزانی در جام جهانی با پیراهن ایران به میدان می رود اما در نهایت کارلوس کی روش او را به تیم ملی دعوت نکرد تا فن مارویک زودتر اقدام کرده و ارزانی را برای تیم خود برگزیند.

تیم ملی استرالیا در گروه C جام جهانی روسیه با فرانسه، پرو و دانمارک بازی خواهد کرد. نخستین دیدار آنها در شهر کازان مقابل فرانسه است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.