شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴

احداث ۱۱۱ کیلومتر راه روستایی در استان همدان

راه وشهر سازی

همدان- مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان در تشریح پروژه‌های سال ۹۷ استان از تکمیل و تحویل دو بیمارستان بهار و تویسرکان و احداث ۱۱۱ کیلومتر راه روستایی خبر داد.

 به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی فرهاد فرزانه در تشریح پروژه‌های سال ۹۷ استان گفت: در حوزه مدیریت فنی و اجرایی استان همدان در سال جاری بیمارستان بهار تکمیل و تحویل بهره‌بردار خواهد شد، همچنین زمان تحویل بیمارستان تویسرکان نیز با پیگیری‌های سازمان مجری سال ۹۷ خواهد بود.

فرزانه ادامه داد: دیگر پروژه‌های استانی، مجتمع اداری فرسفج و شیرین سو و نیز بهزیستی قهاوند در صورت تخصیص اعتبار کافی امسال تحویل داده می‌شوند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان گفت: پروژه‌های کتابخانه اسدآباد و موزه سفال لاله جین در صورت تامین و تخصیص اعتبار مورد نیاز امسال به مرحله انعقاد قرارداد و انتخاب پیمانکار خواهند رسید.

وی همچنین بیان کرد: پروژه‌های فرمانداری فامنین، بخشداری مرکزی همدان نیز متناسب با تخصیص پیشرفت فیزیکی مناسب خواهند داشت.

وی عنوان کرد: در حوزه راه، برنامه استان در سال ۹۷ ساخت حدود ۱۱۱ کیلومتر راه روستایی در شهرهای همدان، تویسرکان، اسدآباد، ملایر، نهاوند، فامنین، کبودرآهنگ، بهار و رزن است که حدود ۵۳ کیلومتر آن در حال اجراست و ۵۸ کیلومتر باقیمانده نیز در مرحله مناقصه، مطالعه و تامین اعتبار است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.