جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷

در جلسه کارکنان حراست دستگاه های اجرایی مازندران عنوان شد:

خانواده ها راه های درست برخورد با معضلات را بیاموزند

حراست

ساری- حجت الاسلام و المسلمین ترکاشوند استاد حوزه و دانشگاه بر آموختن راه های درست برخورد با معضلات توسط خانواده ها تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، این استاد حوزه و دانشگاه در جلسه اخلاق حراستی مدیران و کارکنان حراست دستگاه های اجرایی مازندران که در عصر پنج شنبه سالن اجتماعات اداره کل کانون پرورش فکری کوکان و نوجوانان مازندران برگزار شد، ضمن بیان شاخصه های سلطنت و ولایت و تفاوت بین این دو موضوع در خانواده، خواستار عدم تجسس در بین اعضای خانواده شد.

حجت الاسلام و المسلمین ترکاشوند بر لزوم شناخت ویژگی های حاکم بر زمانه اشاره و با بیان سخنی از پیامبر گرامی حضرت محمد(ص) مبنی بر اینکه باید زمانه را شناخت و نباید با آن درافتاد به شرح این سخن پیامبر پرداخت.

وی یکی از مطالبات زمانه ما آزادی خواهی دانست و ضمن شرح عوامل موثر در بروز این موضوع، خاطرنشان کرد: علاوه بر مسائل اقتصادی و مذهبی، یکی از دلایل افزایش طلاق در جامعه، آزادی خواهی است. 

حجت الاسلام و المسلمین ترکاشوند با اشاره به تحول در خانواده و اجتماع، دوهوا شدن بیرون و داخل خانه را موجب اختلافات خانوادگی دانست و تاکید کرد: در خانه نیز آزادی دیگر اعضای خانواده را باید به رسمیت شناخت.  

گفتنی است این همایش به مناسبت ماه مبارک رمضان و با حضور ۲۳۰ نفر از مدیران و کارکنان حراست دستگاه های اجرایی مازندران برگزارشد که قرائت قرآن و زیارت عاشورا نیز از برنامه های این جلسه بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.