شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶

محموله کالای قاچاق به مقصد نرسید

بازداشت ۲ متهم در عملیات کشف کالای قاچاق /گزارش تصویری

اهواز_ فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: یک دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق در شهرستان اندیمشک توقیف شد.

به گزارش قدس آنلاین، سردار حیدر عباس زاده، فرمانده انتظامی استان خوزستان  با اشاره اجرای طرح تشدید مبارزه و برخورد قاطع با پدیده شوم قاچاق و نامگذاری سال 97 از سوی مقام معظم رهبری به نام "حمایت از کالای ایرانی" بیان کرد: در همین راستا مأموران انتظامی اندیمشک کنترل خودروهای عبوری از محورهای مواصلاتی استان را تشدید کردند.

وی اظهار داشت: با اجرای طرح کنترل، ماموران انتظامی شهرستان اندیمشک موفق شدند یک دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق را شناسایی کنند و نسبت به توقیف آن اقدام نمودند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به انجام بازرسی از خودروی توقیفی توسط مأموران پلیس اذعان کرد: از خودرو مذکور ظروف سرامیکی قاچاق فاقد هرگونه مجوز مثبته گمرکی به ارزش 3 میلیارد ریال کشف و ضبط گردید.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر شد افزود: متهم پس از تشکیل پرونده به همراه کالاهای قاچاق مکشوفه به منظور سیر مراحل قانونی راهی مرجع قضائی شد.

سردار عباس زاده عملکرد قاچاقچیان را مغایر با اقتصاد مقاومتی و سبب به خطر انداختن سلامت جامعه و اقتصاد داخلی دانست و بیان داشت: تلاش پلیس به منظور مبارزه با اخلالگران اقتصادی پایان ندارد و با قوت هرچه بیش تر ادامه خواهد داشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.