شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱

رئیس پلیس راهور خراسان رضوی اعلام کرد

اعلام محدودیت های ترافیکی شب های قدر در مشهد

شب های قدر

قدس آنلاین: رئیس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: تمهیداتی ویژه ترافیکی در مشهد در شب های قدر پیش بینی شده است.

به گزارش قدس آنلاین سرهنگ علیرضا حاجی زاده گفت:اعلام محدودیت های ترافیکی شب های قدر در مشهد محدودیت توقف وسایل نقلیه در صورت نیاز از ساعت ۱۶ شب های احیاء  ماه مبارک رمضان تا پایان مراسم از میدان شهدا به طرف خیابان شیرازی تا حرم مطهر و روگذر شیرازی، خیابان امام رضا(ع) حدفاصل تقاطع دانش، میدان بیت المقدس تا حرم مطهر و رینگ زیر گذر، خیابان طبرسی از تقاطع گمنام تا حرم مطهر، خیابان نواب صفوی از میدان پنجراه تا حرم مطهر طول خیابان شهید اندرزگو، از میدان بیت المقدس تا تقاطع خیابان خسروی، خیابان شهید رجائی از تقاطع خیابان خسروی تا تقاطع شهدا، خیابان آیت اله بهجت از تقاطع شهدا تا مقابل بهجت ۲ در هر دو مسیر اعمال خواهد شد.

وی افزود: در این مسیرها، از ساعت ۲۰ شب های احیاء تا پایان مراسم نیز ازتردد  تمام وسایل نقلیه شخصی و موتورسیکلت ها به سمت حرم جلوگیری به عمل می آید. همچنین در صورت حضور عزاداران در معابر و  نبود امکان برای عبور خودرو، محدودیت ترافیکی کامل اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راهور استان گفت: شهروندان در شب های قدر سعی کنند بیشتر از وسائل نقلیه عمومی و اتوبوس استفاده و از آوردن وسیله نقلیه شخصی خودداری کنند و در صورت آوردن وسیله نقلیه شخصی، خودرو را در خیابان های خارج از مسیر بدون ایجاد محدودیت و در محل مناسب پارک کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.