پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹

استاندار البرز:

جهان شاهد عظمت حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس خواهد بود

استاندار البرز-5

کرج- استاندار البرز با اشاره به اینکه مردم فلسطین اکنون برای آزادی خواهی به شهادت می رسند، گفت: به طور قطع باید راهپیمایی امسال با شکوه و عظمت بیشتری در معرض دید جهانیان و به خصوص استکبار قرار گیرد.

به گزارش قدس آنلاین وبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، محمدعلی نجفی با بیان اینکه پایه و بنیان روز قدس توسط امام راحل (ره) بنا نهاده شد، افزود: در این روز تمام ملل جهان و بخصوص ایرانیان، برای محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در راهپیمایی شرکت می کنند.

وی ادامه داد: این رویداد بزرگ، امسال با حساسیت بیشتری برگزار می شود چراکه اکنون قدس شریف در تنگنا قرار گرفته و حمایتی که استکبار از این اقدام دارد، شرایط را به مراتب سخت تر کرده است.

نجفی با اشاره به اینکه بیش از ۷ دهه از اشغال فلسطین توسط رژیم غاصب صهیونیست می گذرد گفت: اکنون مردم فلسطین با مشکلات و رنج های بیشتری مواجه هستند و امسال ده ها شهید داشتند.

وی افزود: به طور قطع باید راهپیمایی امسال با شکوه و عظمت بیشتری در معرض دید جهانیان و به خصوص استکبار قرار گیرد.

استاندار البرز اضافه کرد: از مردم همیشه در صحنه البرز درخواست می شود که روز قدس امسال با حضور خود ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی، بار دیگر حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین نشان دهند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.