شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام:

تصمیمی برای تغییر ساعت کاری ادارات ایلام اتخاذ نشده است

هادی شیرخانی

ایلام- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام گفت: در حال حاضر تصمیمی برای تغییر ساعت کاری ادارات در مرکز ایلام و شهرستان های حوزه شمالی اتخاذ نشده است.

هادی شیرخانی روز شنبه در گفتگو با قدس آنلاین، با بیان اینکه تغییر ساعت کاری ادارات استان، به تصمیم استاندار بستگی دارد، اظهارداشت: این موضوع بایستی در جلسه شورای اداری استان مطرح و سپس تصمیم گیری شود.

وی با اشاره به اینکه گرمای طاقت فرسا و بیش از حد معمول، برای تغییر ساعات کاری ادارات ملاک است، افزود: دمای مناطق شمالی استان کمتر از این میزان است و تغییر ساعت کاری، منوط به تصمیم گیری در شورای اداری استان و شخص استاندار است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام به تغییر ساعت کاری ادارات در شهرستان های گرمسیری استان اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: ساعت کاری ادارت در شهرستان های دهلران، مهران، آبدانان و دره شهر تغییر یافته و از ساعت ۶ و نیم صبح تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه تعیین شده است.

هادی شیرخانی با اشاره به کاهش تعرفه برق در مناطق گرمسیری، یادآور شد: این موضوع نیز منوط به گزارش سازمان هواشناسی و بر اساس شاخص های بلند مدت است و اگر در منطقه ای و در بلند مدت میانگین دمای هوا از ۴۵ درجه بیشتر شود، تعرفه انرژی برق نیز بر اساس چارچوب های قانونی، کاهش می یابد.