شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳

فرمانده انتظامی آبیک خبر داد:

قتل مهندس ۵۰ ساله با اسلحه شکاری در آبیک

قتل

قزوین_ فرمانده انتظامی آبیک از وقوع یک فقره قتل مهندس ۵۰ ساله یک واحد مرغداری و دستگیری قاتل در این شهرستان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس استان قزوین، سرهنگ مجید حسنوند در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی پس از کسب خبر از مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر تیراندازی یک کارگر در یک واحد مرغداری بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

️ وی ادامه داد: با حضور مأموران در محل حادثه مشخص شد کارگر مرغداری پس از شلیگ گلوله با تفنگ شکاری به سمت مهندس ۵۰ ساله واحد مرغداری متواری شده و بلافاصله فرد مضروب که از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود جهت مداوا به مرکز درمانی اعزام شد. 

 فرمانده انتظامی شهرستان آبیک افزود: مأموران ضارب را بعد از شناسایی در یک اقدام غافلگیرانه در خانه های سازمانی واحد مرغداری که قصد فرار داشت دستگیر و اسلحه را که در منزل اقوام پنهان کرده بود کشف کردند. 

 سرهنگ حسنوند اضافه کرد: متهم در بازجویی فنی کارآگاهان پلیس آگاهی به تیراندازی به سمت مهندس ۵۰ ساله اعتراف و انگیزه خود را عصبانیت به خاطر توهین و فحاشی مهندس شرکت به پدرش در بین کارگران واحد مرغداری اعلام کرد.

 وی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد، یادآور شد: مضروب به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.