شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷

یحیی گل‌محمدی:

با دیدی باز پدیده را انتخاب کردم

یحیی گل محمدی

قدس انلاین : سرمربی جدید پدیده می‌گوید از شرایط باشگاه پدیده مطلع است و با دیدی باز پدیده را انتخاب کرده‌است.

 یحیی گل محمدی درباره حضورش در تیم پدیده اظهار کرد: مذاکراتی را از چند روز قبل با مدیران باشگاه پدیده داشتم و در نهایت با توجه به شناختی که از این باشگاه پیدا کردم و مشورت برخی از دوستانم قرار داد خود با این باشگاه را منعقد کردم.
وی ادامه داد: از اینکه با تیمی که نماینده خطه خراسان است و شهر امام رضا(ع) می‌باشد، می خواهم کار را آغاز کنم خوشحالم و باید از مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه که این اعتماد را به من داشتند تشکر نمایم.
سرمربی تیم پدیده اظهار کرد: شهر مشهد و استان خراسان رضوی پتانسیل بسیار بالایی دارد و هواداران فوتبالی پرشور و نشاطی دارد. باید از ابراز لطف هواداران پدیده و مردم مشهد و خراسان که نسبت به انتخاب من ابراز لطف داشتند تشکر کنم. قطعا در ادامه راه با حمایت آنها تیمی در خور شان نام خراسان ومشهد و فوتبال شرق کشور را راهی مسابقات خواهیم کرد.
گل محمدی افزود: از شرایط باشگاه پدیده کاملا مطلعم و شرایط در جلساتی که با مدیران باشگاه داشتم به من اعلام شده است و من هم با دیدی کاملا باز و منطقی این تیم را انتخاب کردم. در ادامه راه میز قطعا به حمایت همه جانبه مدیران شهری مشهد نیاز داریم. هر چند که مدیرعامل باشگاه و دوستان دیگری که در این باشگاه مسئولیت دارند حمایت بسیار خوبی را از تیم و کادر فنی دارند.
وی درباره شروع کار پدیده نیز گفت: تلاش ما این است تا پس از پایان ماه مبارک رمضان و بر اساس برنامه ریزی که انجام دادیم از ۲۶ یا ۲۷ خرداد استارت کارمان را در مشهد بزنیم و تمرینات را آغاز کنیم.
سرمربی تیم پدیده خراسان همچنین درباره بازیکنان مدنظرش گفت: برنامه ریزی ما این است که از ریخت و پاش و هزینه های مالی بیهوده جلوگیری نماییم. بر این اساس تمرکزمان بر روی جذب بازیکنان جوان‌و با انگیزه است. در کنار این موضوع به باشگاه اعلام کرده ام که با برخی نفرات فصل گذشته که مدنظر هستند صحبت کنند.
وی افزود: همچنین بازیکنان جدیدی هم در پست های مختلف لازم داریم که در حال مذاکره با آنها هستیم و انشالله از هفته آینده کار جدی نقل و انتقلات پدیده را استارت می زنیم.
گل محمدی همچنین در خصوص انتخاب دستیارانش در تیم نیز گفت: اجازه بدهید تمرینات تیم آغاز شود و بعد درباره دستیاران صحبت کنیم. آن چیزی که در حال حاضر مهم است اینکه با تلاش و همدلی و به دور از حاشیه کار خود را در پدیده پیش ببریم و تلاش کنیم تا نتایج قابل قبولی را بگیریم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.