یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱

کلاس های اوقات فراغت در بجنورد کلید خورد

عکس کلاس اوقات فراغت

بجنورد- کلاس های اوقات فراغت شهرستان بجنورد با برگزاری رده‌های ورزشی فوتسال در سالن ورزشی دانش آموز آغاز شد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بجنورد، معاون پرورشی تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان بجنورد در حاشیه این بازدید با اعلام اینکه این کلاس ها که به صورت رسمی از ۱۹ خرداد آغاز شده و ثبت نام ها همچنان تا ۵ تیر ماه ادامه دارد گفت: تا کنون ۲۵۰ دانش آموز پسر و دختر در کلاسهای ورزشی برای آموزش در ۱۰ سالن ورزشی در سطح شهر ثبت نام کرده اند که پیش بینی می شود با تعطیلی دانش آموزان متوسطه اول و دوم این آمار به ۳ برابر افزایش یابد.

علی قلی زاده افزود: کانون های فرهنگی و تربیتی باهنر و ریحانه برنامه های مدونی برای پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان تدارک دیده اند که علاوه بر آنها در۱۵  مدرسه شهری و روستایی تاکنون پایگاه های فرعی اوقات فراغت برای ثبت نام دانش آموزان ایجاد شده است.

وی اظهار داشت: در مجموع ۱۲ رشته ورزشی ، ۱۰ رشته قرآنی ، ۲۵ رشته فرهنگی و هنری و درسی برای ایجاد اوقات فراغتی پرنشاط و دوست داشتنی در آموزش و پرورش بجنورد تدارک دیده شده است تا بتوانیم تابستانی غنی و متفاوت را برای دانش آموزان در بجنورد رقم بزنیم.

شایان ذکر است افتتاح رسمی کلاس های اوقات فراغت بجنورد ۵ تیرماه با حضور تمامی دانش آموزان این دوره های آموزشی برگزار می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.