یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴

مدیر عامل شرکت گاز خراسان شمالی:

۸۰روستا تا جشن اتمام گازرسانی در استان فاصله دارد

پروژه گازرسانی

بجنورد- مدیر عامل شرکت گاز خراسان شمالی گفت: در حال حاضر عملیات گازرسانی روستایی به روستاهای باقیمانده در اقصی نقاط این استان با شتاب مطلوبی در حال انجام است که با اتمام گازرسانی به ۸۰ روستا، ۹ هزار و ۷۵۸ خانوار از نعمت الهی گاز بهره مند خواهند شد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی شرکت گازخراسان شمالی، مدیر عامل شرکت گاز خراسان شمالی گفت: در حال حاضر عملیات گازرسانی روستایی به روستاهای باقیمانده در اقصی نقاط این استان با شتاب مطلوبی در حال انجام است که با اتمام گازرسانی به ۸۰ روستا، ۹ هزار و ۷۵۸ خانوار از نعمت الهی گاز بهره مند خواهند شد.

میربلوکی افزود: عملیات اجرایی این پروژه ها در ۶ شهرستان با اجرای ۵۶۳ کیلومتر خط شبکه در حال انجام است؛ که شهرستان رازوجرگلان با  ۳۱ روستا در ۳ محور، شهرستان شیروان با ۹ روستا در ۲ محور، شهرستان مانه و سملقان با ۱۴ روستا در ۲ محور، شهرستان فاروج با ۱۵ روستا در یک محور، شهرستان جاجرم با ۴ روستا در  ۱ محور و شهرستان بجنورد با ۶ روستا در ۲ محور است.

وی تصریح کرد: تا کنون ۲۲ شهر و ۶۷۰ روستا از نعمت گاز بهره مندند که ضریب نفوذ شهری ۱۰۰درصد و ضریب نفوذ روستایی ۹۰ درصد است.

این مقام مسئول بیان کرد: اعتقاد به توسعه روستایی به عنوان محور فعالیت‌های دولت وجود دارد؛ و گازرسانی به روستاها نقش بسیار مهمی در افزایش کیفیت زندگی خانوار روستایی استان داشته است و انشاا... تا سال ۹۷ پرونده گازرسانی روستایی در خراسان شمالی بسته خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در کنار توسعه کمی شبکه گازرسانی در استان، افزایش کیفیت خدمت رسانی و رضایتمندی مشترکین و ذی نفعان شرکت نیز در دستور کار قرار دارد و در این راستا اقدامات خوبی از جمله صدور آنی قبوض گاز در مرکز استان اجرایی شده و در آینده در تمام نقاط استان انجام خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.