پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳

رئیس پلیس راه استان قزوین عنوان کرد؛

آمادگی پلیس راه قزوین برای تعطیلات عید سعید فطر

بیگلری

قزوین_ ️ رئیس پلیس راه استان قزوین از آمادگی این پلیس در محورهای مواصلاتی در تعطیلات عید سعید فطر خبر داد. 

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس استان قزوین، سرهنگ نصر اله بیگلری ضمن تبریک عید سعید فطر اظهار داشت: پلیس راه این استان با اتخاذ تدابیر لازم و استفاده از گشتهای پلیسی محسوس و نامحسوس، در ایام تعطیلات عید فطر، ایمنی سفر را در کلیه محورهای مواصلاتی استان قزوین برقرار می کند. 

وی گفت: در محورهای مواصلاتی استان قزوین، ۲۵ دستگاه دوربین هوشمند ثابت و ۵۵ دستگاه دوربین کنترل سرعت دستی برای کنترل تخلفات رانندگی در جاده های استان، رصد کامل نحوه رانندگی رانندگان، برخورد قاطع و پیشگیرانه با تخلفات رانندگان متخلف و جلوگیری از بروز هر گونه حوادث تلخ فعال است. 

رئیس پلیسراه استان قزوین با اشاره به استقرار ۶ ایستگاه پلیس راه جاده ای تصریح کرد: افزایش گشت های محسوس و نامحسوس و نظارت کامل بر رفتار ترافیکی رانندگان با استفاده از دوربین های نظارتی و کنترل تخلفات هوشمند و برخورد قاطع و بدون اغماض با تخلفات رانندگان متخلف و توقیف خودروهای آنان در دستور کار این پلیس قرار دارد. 

سرهنگ بیگلری اضافه کرد : با توجه به اینکه به صورت روزانه بالغ بر ۲ هزار دستگاه اتوبوس در حال تردد در جاده های استان  است، نظارت و کنترل مستمر بر رفتار رانندگان ناوگان مسافربری به خصوص رانندگان اتوبوس ها با سامانه هوشمند کنترل الکترونیکی با دقت انجام خواهد شد. 

وی توصیه کرد: با توجه افزایش تردد در جاده های استان، رانندگان قبل از آغاز سفر از سلامت فنی وسیله نقلیه خود اطمینان حاصل و ضمن همراه داشتن تجهیزات لازم، در زمان رانندگی سرعت مطمئنه را رعایت و از ارتکاب هر گونه تخلفات رانندگی پرهیز کنند تا با حمایت پلیس راه استان بعنوان چتر نظارتی راههای استان سفری ایمن و خوش را تجربه کنند. 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.