دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲

معاون امور اقتصادی و دارایی استان یزد:

تکمیل طرح های نیمه تمام دراستان مشکل فعالان سرمایه گذاری را حل می کند

طرح های نیمه تمام

یزد- معاون امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت : تکمیل طرح های نیمه تمام دراستان مشکل فعالان سرمایه گذاری را حل می کند و ما می توانیم ازاین طریق به رونق این بخش کمک شایانی کنیم.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره اقتصاد و دارائی استان یزد،محمد دهقان منشادی در نشست بررسی زیرساخت های راکد سرمایه گذاری موجود در شهرک های صنعتی استان یزد اظهارداشت : ظرفیت های بلا استفاده و نیمه تمام سرمایه گذاری در استان وجود دارد واین درحالیست که سرمایه گذاران جدید بدنبال زمین و مکان مناسب با زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاری هستند.

وی افزود : فرصت های سرمایه گذاری قابل ارایه به سرمایه گذاران جدید باید شناسایی شود و دراین موارد زیرساخت های سرمایه گذاری به صورت کامل تأمین و در کوتاه ترین زمان ممکن دراختیار سرمایه گذاران جدید قرارگیرد و درصورت آزاد شدن این ظرفیت ها، بخش مهمی از مشکل فعالان سرمایه گذاری دراستان حل می شود .

دهقان منشادی تصریح کرد: درحال حاضربیش ازیک هزار پروژه سرمایه گذاری نسبت به دریافت زیرساخت ها در محدوده شهرک ها و نواحی صنعتی استان اقدام کرده اند که هنوز موفق به اخذ پروانه بهره برداری برای طرح خود نشده اند. 

معاون اموراقتصادی و دارایی استان گفت: تکمیل طرح ها و ظرفیت های راکد و نیمه تمام سرمایه گذاری و صنعتی از جمله اولویت های مهم مقامات ارشد اجرایی و مسئولان اقتصادی و سرمایه گذاری  استان یزد است و برای این کار برنامه ریزی لازم صورت گرفته است.

در حال حاضر ۱۴ شهرک و ناحیه صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی  با وسعت بیش از شش هزار هکتار در استان یزد وجود دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.