دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵

با پیگیری استاندار همدان

تصویر بوعلی‌سینا به روی دفترچه‌‎های تأمین اجتماعی بازگشت

دفترچه درمانی

همدان - با پیگیری استاندار همدان، تصویر بوعلی‌سینا که از روی دفترچه‌‎های بیمه تأمین اجتماعی حذف شده بود، مجدد با طراحی جدید روی دفترچه‌ها چاپ شد.

به گزارش قدس آنلاین ، با توجه به اینکه طی چند ماه اخیر از سوی سازمان تأمین اجتماعی تصویر بوعلی سینا از روی دفترچه‌های بیمه حذف شد، مسئولان استان همدان و حتی کشور به این موضوع واکنش نشان دادند.

این اقدام به قدری برای همدانی‌ها که آرامگاه حکیم هزاره‌ها در این شهر واقع شده است، گران تمام شد که استاندار در جلسات مختلفی به این اقدام تأمین اجتماعی اعتراض کرد و در دیدار با معاون اول رئیس جمهور نیز به این موضوع انتقاد کرد که او نیز قول پیگیری داد.

استاندار همدان در این زمینه مکاتباتی با اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، وزیر کشور، وزیر کار، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام داد و خواستار پیگیری شد.

بر این اساس طی چند روز اخیر مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی که در توضیح حذف تصویر بوعلی سینا از دفترچه‌های بیمه، به طراحی مجدد تصویر ابن سینا بر روی جلد دفترچه‌های بیمه اشاره کرده بود، اظهار کرد: برای مدت کوتاهی تصویر ابن سینا از روی جلد دفترچه‌ها حذف شده بود و در دفترچه‌های آینده مجدد تمثال ابوعلی سینا با طراحی زیباتری چاپ خواهد شد.

منبع فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.