سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴

رضایت رئیس شورای اسلامی شهرستان سراوان از انعکاس مشکلات مناطق محروم توسط قدس آنلاین

بارانی درازهی رییس شورای شهرستان سراوان

سراوان-با توجه به مشکلات زیاد استان سیستان و بلوچستان، روزنامه قدس و پایگاه خبری –تحلیلی قدس آنلاین در جنوب سیستان و بلوچستان توانسته اند بازتاب خوبی در رابطه با انعکاس مسایل و مشکلات مردم و عملکرد مسوولان داشته باشند.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، مطبوعات نقش بسیار مهمی در تنویر افکار عمومی جامعه دارند و اطلاع رسانی به بخش عظیمی از پیکر جامعه از طریق جراید و مجلات صورت می گیرد و این مطبوعات است که آیینه تمام نمای مسایل، رخدادها، مشکلات و نارسایی ها و نیز انعکاس خدمات حاکمیت و نمایندگان آن در شهرستان ها هستند.

مهمترین وظیفه رسانه ها نیز بیان دستاوردهای انقلاب و طرح چگونگی پیروزی آن در برابر توطئه های دشمنان قبل از سال ۵۷ است، تا جوانان ما در جریان فداکاری ها و از خود گذشتگی های نیروهای انقلابی در مبارزه با طاغوتیان باشند. مهمترین نکته ای که باید به آن اشاره کنم این است که سیستان و بلوچستان هم مرز کشورهایی است که حضور آمریکای جهانخوار در آن کشورها پررنگ است و استکبار جهانی برای نابودی و تضعیف ملت ایران بویژه جوانان سیستان و بلوچستان از طریق شبیخون فرهنگی و جنگ نرم نقشه های شومی دارد، بنابراین ضرورت دارد تا مطبوعات از طریق درج مقاله ها و گزارش های مستند جوانان را در جریان توطئه های دشمنان قسم خورده قرار دهند .

از سوی دیگر مسئولان و مدیران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که مناصب و مسئولیت های خود را مدیون مردم همیشه در صحنه هستند بایستی در راستای پاسخگویی به افکار عمومی جامعه با اصحاب مطبوعات همکاری نزدیک و تنگاتنگی داشته و خود را در  قبال آنان مسئول بدانند.

بارانی درازهی رییس شورای اسلامی شهرستان سراوان در گفتگو با خبرنگار ما افزود:سرپرستی روزنامه قدس و قدس آنلاین در جنوب سیستان و بلوچستان  نقش پررنگی ایفا کرده است.

وی گفت: امروزه در عصر انفجار اطلاعات این حقیقت به خوبی اثبات شده است که رسانه ها نقش بسیار مهمی را در هر جامعه ای  ایفا می کنند و در عصر حاضر، هیچ حوزه یا منطقه ای بدون توجه به نقش مثبت رسانهها که واسط و حامل پیام های ارتباطی هستند، نمیتواند به توسعه و بهبود امور زندگی مردم بپردازد.

وی افزود: با توجه به گسترش  رسانه ها، رغبت عمومی به روزنامه‌ها از نظر بنده در حال کاهش است و در این شرایط مدیریت روزنامه، کار بسیار دشواری شده اما روزنامه قدس و پایگاه خبری –تحلیلی قدس آنلاین  تنها روزنامه  و پایگاهی هستند که در جنوب این استان  نه تنها جایگاه خود را از دست نداده بلکه هر روز  نقش پررنگ و پرنگ تری بخود می گیرند .

درازهی افزود: با توجه به مشکلات زیاد این استان روزنامه قدس  و پایگاه خبری –تحلیلی قدس آنلاین  توانسته اند بازتاب خوبی داشته باشند  و نقش اثر گذاری در رفع  برخی از مسایل و مشکلات مردم  ایفا کنند و مسایل و مشکلات را به گوش مسوولان و عملکرد مسوولان را بگوش مردم برسانند که جا دارد  بعنوان رییس شورای اسلامی شهرستان سراوان  به پاس از زحمات سرپرستی روزنامه قدس و پایگاه خبری –تحلیلی قدس آنلاین  در جنوب سیستان و بلوچستان  از ایشان و تمام دست اندر کاران  این روزنامه علی الخصوص پایگاه خبری –تحلیلی قدس آنلاین  تشکر و قدردانی کنم.

 در پایان  بارانی درازهی رییس شورای اسلامی شهرستان  سراوان از مسوولان و مردم  برای  رفع مسایل و مشکلات  جنوب استان خواستار همکاری تنگاتنگی با سرپرستی روزنامه قدس و پایگاه خبری –تحلیلی قدس آنلاین  شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.