جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۲

توقیف ۳۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در مرزهای استان خراسان رضوی

مرزبانان خراسان رضوی

قدس آنلاین: توسط مرزبانان غیور خراسان رضوی؛ بیش از ۳۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در مرزهای استان کشف شد

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از درگیری مرزبانان خراسان رضوی با قاچاقچیان و کشف بیش از ۳۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در یک ماهه اخیر خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی استان خراسان رضوی، سردار” ماشاالله جان نثار” فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در تشریح این خبر بیان داشت: در راستای برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر و نیز جلوگیری از ورود مواد مخدر و توزیع آن، مرزبانان استان خراسان رضوی موفق به کشف بیش از ۳۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در یک ماهه اخیر شدند.
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی در ادامه عنوان داشت: مرزبانان خراسان رضوی در راستای حراست و حفاظت از مرزهای استان و برخورد قاطع با هرگونه تجاوز به خاک کشورمان، سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر، نیروهای غیور مرزبانی در درگیری با قاچاقچیان و خودروهای ترانزیتی موفق به کشف ۱۳۸ کیلو گرم تریاک و ۱۶۶ کیلوگرم هروئین شدند.
سردار “جان‌نثار” ضمن تأکید مجدد بر هوشیار بودن مرزبانان خراسان رضوی، عرصه را برای فعالیت قاچاقچیان تنگ دانست و اظهار داشت: مرزداران استان خراسان رضوی با تلاش های شبانه روزی خود با هرگونه قاچاقچی مواد مخدر در مرزها و درون کشور بشدت برخورد می کنند و اجازه نخواهند داد تا جوانان عزیز کشورمان در دام قاچاقیان مواد مخدر گرفتار شوند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.