دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵

بسته خبری پلیس قزوین

ناکامی قاچاقچی در انتقال ۶ کیلوگرم مواد مخدر در پوشش خانواده در قزوین

قاچاق موادمخدر

قزوین_ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از کشف ۶ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک با دستگیری یک سوداگر مرگ در قزوین خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس استان قزوین،  سرهنگ بیژن خدایی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و اطلاع از انتقال مقادیری مواد مخدر از یکی از استانهای جنوبی کشور به قزوین توسط یک قاچاقچی، موضوع شناسایی و دستگیری متهم یا متهمان در دستور کار پلیس قزوین قرار گرفت. 

وی ادامه داد: مأموران بلافاصله با همکاری پلیس شهرستان آبیک در مبادی ورودی و محورهای منتهی به قزوین مستقر شده و تردد خودرو ها را کنترل کردند. 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین افزود: مأموران حین کنترل خودروها، یک دستگاه پژو ۴۰۵ متعلق به قاچاقچی مورد نظر را شناسایی و متوقف کردند. 

سرهنگ خدایی اضافه کرد: در بازرسی مأموران از خودرو مقدار ۶ کیلو گرم در ۱۰ بطری نوشابه که به صورت ماهرانهای جاساز شده بود کشف و بلافاصله راننده و همسرش را دستگیر وخودرو را توقیف کردند. 

وی با اشاره به ناکامی متهم در انتقال مواد مخدر از نوع تریاک در پوشش خانواده تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند. 

* اجرای طرح ساماندهی موتورسیکلت سواران متخلف در قزوین 

️ رئیس پلیس راهور استان قزوین از اجرای طرح ساماندهی موتورسیکلت سواران متخلف در قزوین خبر داد. 

 سرهنگ مهدی محمدی در تشریح این خبر اظهار داشت: طرح ساماندهی موتورسیکلت سواران متخلف با هدف ارتقاء و استقرار نظم و امنیت و پاسخگویی به درخواست شهروندان مبنی بر برخورد با متور سیکلت سوران متخلف و مزاحم، این طرح در قزوین اجرا شد. 

 وی با اشاره به توقیف ۳۰ دستگاه موتورسیکلت در اجرای این طرح افزود: عدم استفاده از کلاه ایمنی، آلودگی صوتی و نداشتن مدارک شناسایی، مزاحمت خیابانی و تردد در معابر عمومی از جمله تخلفات راکبان موتورسیکلت ها بوده است. 

 رئیس پلیس راهور استان قزوین در پایان با اشاره به استمرار این طرح و برخورد با موتورسیکلت سوران متخلف، از شهروندان خواست: در هنگام استفاده از موتورسیکلت، مدارک شناسایی را به همراه داشته باشند و حتماً از کلاه ایمنی استفاده کنند و به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند. 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.