چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳

دیدگاه رانندگان حمل و نقل جاده ای استان همدان منعکس می شود

پناهنده

همدان - معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: رانندگان حمل و نقل جاده ای استان هر گونه انتقاد، شکایت و دیدگاه خود را منعکس می کنند.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، مصطفی پناهنده در گفتگویی اظهار داشت: به منظور افزایش تعاملات با رانندگان حمل و نقل جاده ای بین شهری که به حق بخش مهمی از چرخ اقتصادی کشور را به حرکت در می آورند، دریافت دیدگاه ها، نقطه نظرات و شکایات این قشر تلاشگر و رسیدگی به آنها ضروری است.

وی افزود: رانندگان تلاش گر فعال در حوزه حمل و نقل جاده ای بین شهری از این پس می توانند هر گونه انتقاد، شکایت و دیدگاه خود در حوزه حمل و نقل جاده ای شامل کمیسیون اضافی، وضعیت خدمات رسانی در شبکه جاده ای، وضعیت عملکردی شرکت های حمل و نقل و دیگر نکات مورد نظر را مطرح کنند.

پناهنده ادامه داد: رانندگان می توانند از طریق سامانه تلفن پاسخگوی ۱۴۱(داخلی ۵)، سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۴۱ ، پایگاه اطلاع رسانی www.۱۴۱.ir و یا صندوق پستی ۳۷۷۳-۱۴۱۵۵ به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای منعکس کننده دیدگاه های خود باشند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.