پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵

با حضور معاون اقتصادی استاندار؛

اولویت های پژوهشی خراسان شمالی مشخص شد

در نشست کارگروه تخصصی آموزش، پژوهش و فناوری

بجنورد- با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی در نشست کارگروه تخصصی آموزش، پژوهش و فناوری، اولویت های پژوهشی استان در سال جاری مشخص شد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، مجید پورعیسی در این نشست اظهار داشت: دستگاه های اجرایی اولویت های پژوهشی خود را به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ارائه کرده اند و در نهایت ۸ طرح پژوهشی به عنوان اولویت استان انتخاب شد و یادآور می شوم انجام این پژوهش ها از محل یک درصد اعتبارات پژوهشی دستگاه های اجرایی استان است.

وی افزود: تاکید ما بر وجود تخصص لازم دستگاه متولی برای انجام طرح پژوهشی است و برای طرح های مورد تاکید استان مانند تدوین سند مدیریت منابع آب و طرح جامع مدیریت پسماند هم از محل اعتبارات ملی و اعتبارات عمرانی استان هزینه خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: تعدادی از طرح های پژوهشی ناتمام از سال های گذشته نیز باقی مانده است که بر تامین اعتبار تکمیل این طرح ها نیز تاکید داریم و انتخاب یک مشاور برای دستگاه اجرایی متولی انجام طرح پژوهشی می تواند مفید باشد.

وی تصریح کرد: پس از تصویب نهایی این اولویت های پژوهشی دستگاه اجرایی متولی باید طی مدت ۱۵ روز برای اعلان فراخوان اقدام کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.