جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی اعلام کرد:

طرح‌ بیمه سلامت و روادید خانواری اتباع خارجی تا ۱۵ تیر تمدید شد

روادید خانوادگی

قدس آنلاین: مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی گفت: آخرین مهلت مراجعه اقشار آسیب پذیر پناهنده برای برخورداری از مزایای رایگان بیمه سلامت فقط تا ۱۵ تیر امسال است

به گزارش قدس آنلاین عجمی افزود: اتباع خارجی دارنده روادید خانواری می‌توانند فقط تا ۱۴ ماه جاری برای تمدید روادید خود اقدام کنند.

وی گفت:این افراد باید برای تمدید روادید خود، به دفاتر کفالت اتباع خارجی و برای بیمه سلامت به اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی مراجعه کنند.

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی افزود: تا کنون در این استان ۷۰ هزار تبعه خارجی فاقد مدارک اقامتی، ثبت نام کرده اند که اطلاعات آن‌ها در سامانه ثبت شده است وهمچنین ۳۶ هزار تبعه خارجی در استان مشمول طرح روادید خانواری هستند که ۱۲ هزار جلد گذرنامه با روادید تاریخ ذکر شده را دارند.

عجمی گفت: تاکنون حدود ۲ هزار و ۳۰۵ جلد گذرنامه اتباع خارجی در خراسان رضوی که شامل ۲۰ هزار نفر می‌شود صادر و روادید آن‌ها تمدید شده است.

  وی با بیان اینکه ۱۵۰ هزار نفر از اتباع خارجی استان مشمول این طرح هستند گفت: کسی که طرح آمایش ۱۳ را دریافت کند به مدت یک سال مجوز اقامت قانونی در جمهوری اسلامی ایران را خواهد داشت.

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی افزود: علاوه بر آن داشتن این کارت برای ثبت نام دانش آموزان اتباع خارجی در مدارس استان نیز ضروری است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.