جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰

جانشین رئیس و دبیر ستاد هماهنگی اربعین حسینی (ع) خراسان رضوی خبر داد؛

صدور مجوز برای ایستگاه های زائر در اربعین حسینی (ع) از سوی ستاد بازسازی عتبات عالیات

زائران

قدس آنلاین:مدیر کل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی گفت: ایستگاه های خدمات دهی به زائران پیاده اربعین حسینی (ع) باید از ستاد بازسازی عتبات عالیات به عنوان مسئول کمیته مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه ی ستاد، مجوز دریافت کنند.

به گزارش قدس آنلاین؛ مهدی فروزان در چهارمین جلسه ستاد اربعین استان افزود: بر اساس تصمیم کشوری به منظور جلب مشارکت مردمی در ابعادمختلف بویژه تأمین بخشی از هزینه ها؛ ستاد بازسازی عتبات عالیات به عنوان مسئول کمیته مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد مکلف به افتتاح حساب ویژه و مجزا به منظور جلب مشارکت های مردمی می باشد.

جانشین رئیس و دبیر ستاد هماهنگی اربعین حسینی (ع) استان با بیان اینکه در سال گذشته ۱۶۲ هزار زائر از خراسان رضوی  عازم عتبات و سفر اربعین شدند، افزود: امسال برآوردها و برنامه ریزی ها برای رشد ۵ درصدی این زائران محاسبه شده اند.

وی اظهار کرد: امسال تاکید جدی بر اعزام زائران داخلی به صورت کاروان و شبه کاروان و با مسئولیت سازمان حج و زیارت انجام می باشد.

فروزان افزود: قطار مشهد – شلمچه نیز جهت اعزام زائران به نقطه صفر مرزی شلمچه از اول مردادماه راه اندازی می شود که در هفته در قالب سه رام رفت و همین تعداد برگشت انجام می شود.

مدیر کل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی عنوان کرد: این قطار در در ایام اربعین هم به زائران و مسافران این مسیر خدمات می دهد

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.