شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰

دیدار اعضاء شورای قضایی استان با خانواده شهید استکی

دیدار

شهرکرد-به مناسبت هفته قوه قضائیه و گرامیداشت شهدای هفتم تیر بویژه شهید دیارمان شهید رحمان استکی، اعضاء شورای قضایی استان با خانواده شهید استکی دیدار کردند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان، در این دیدار معاون فرهنگی رئیس کل دادگستری استان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفت تیر به ویژه شهید رحمان استکی گفت: در حادثه هفتم تیرماه سال ۱۳۶۰ هفتاد و دو انسان بصیر و ولایی به همراه معمار دستگاه قضا، آیت االله دکتر بهشتی، مظلومانه به شهادت رسیدند و آنچه که امروز در سربلندی و پیشرفت ایران اسلامی شاهد آن هستیم به برکت خون شهدا و استقامت خانواده های معظم آنهاست.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی راد خاطرنشان کرد: شهداء والا مقام با اهداء خون خود عزت و اقتدار ایران را به رخ جهانیان کشاندند و باعث شدند دسیسه ها و توطئه های دشمنان کوردل انقلاب به شکست بیانجامد.

در این دیدار فریدون استکی برادر شهیدان رحمان،مجتبی و حمید استکی در سخنانی تداوم راه شهدا را در گرو تبعیت از مقام معظم رهبری و انتقال ارزشهای والای انقلاب اسلامی به نسل جوان دانست.

به گزارش قدس آنلاین، شهید رحمان استکی، نماینده مردم شهرکرد در اولین دوره مجلس شورای اسلامی و عضو حزب جمهوری اسلامی بود که در حادثه هفتم تیر ماه سال ۱۳۶۰ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.