شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گیلان:

میزخدمت به صورت تخصصی در بخش تولید و تجارت گیلان تشکیل شد

فرهاد دلق پوش -صنعت و معدن گیلان

رشت- رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گیلان از تشکیل فضای تخصصی در محل ورودی سازمان خبر داد و گفت: با راه اندازی میز خدمت، خدمات به صورت حضوری و الکترونیکی به ارباب رجوع به صورت منسجم ارائه خواهد شد.

به  گزارش قدس آنلاین، به نقل از واحد روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان، فرهاد دلق پوش از تشکیل فضای تخصصی در محل ورودی سازمان خبر داد و گفت: با راه اندازی میز خدمت، خدمات به صورت حضوری و الکترونیکی به ارباب رجوع به صورت منسجم ارائه خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گیلان افزود: این سازمان با استقرار ۹ کارشناس از حوزه های مختلف تخصصی در بخش های صنعتی، معدنی، تجاری و آموزشی، در صدد ارتقای کمی و کیفی خدمات به مردم و تسریع در امر خدمات رسانی در قالب میز خدمت است.

وی اضافه کرد: بر اساس دستورالعمل ابلاغی، آموزش‌های لازم برای کارشناسان به منظور ارائه خدمات تخصصی مورد نیاز مردم و همچنین شناسایی و تعریف روش‌های ارائه خدمات مطلوب از طریق میز خدمت در دستور کار قرار گرفته است.

دلق پوش همچنین گفت: فرهنگ سازی برای مردم به منظور ترویج دریافت خدمات مورد نیاز از طریق میز خدمت نیز باید از طریق کلیه رسانه های پرنفوذ، مورد اطلاع رسانی و توجه قرار گیرد.

متولی بخش صنعت، معدن و تجارت استان، هدف از تشکیل میز خدمت را نهادینه سازی دولت الکترونیک، کاهش فرایندها، تکریم ارباب رجوع و ارائه مطلوب خدماتِ دستگاه ها دانست و عنوان کرد: ممانعت از هدررفت وقت و انرژی و منابع مالی و انسانی می تواند از جمله دستاوردهای مطلوب میز خدمت و تحول ویژه ای در انجام امور باشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.