یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۴/۱۰

1

هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت دومیلیون و ۸۵۰هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۳۵هزار تومان فروخته می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین،امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با کاهش  قیمت نسبت به روز قبل دو میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم دو میلیون و ۷۲۵ هزار تومان معامله می‌شد.

هر قطعه نیم‌بهار آزادی امروز شاهد کاهش قیمت بود به‌نحوی که در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی یک میلیون و ۴۱۹ هزار تومان، ربع‌سکه ۷۴۲ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۴۲۴ هزار تومان فروخته می‌شد.

هر گرم طلای ۱۸عیار نیز امروز ۲۳۵ هزار تومان ارزشگذاری شده بود، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۵۲.۸دلار معامله می‌شود.

با سیاست یکسان‌سازی نرخ ارز، دولت و بانک مرکزی از ۲۰ فروردین دلار را با قیمت ۴۲۰۰ تومان تک‌نرخی کرده‌اند؛ این نرخ تا ۳۰ اردیبهشت ثابت بود ولی از ۳۱ اردیبهشت تا امروز نرخ دلار هر روز سیر صعودی را طی می‌کند و امروز ۴۲۶۱ تومان قیمت‌گذاری شد.

امروز در بازار آزاد هر یورو ۹ هزار و ۳۶۳ تومان و هر پوند با ارزش ۱۰ هزار و ۵۸۹ تومان و درهم امارات ۲۱۸۲ تومان دادوستد می‌شد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.