دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷

آتش‌سوزی ۱۱ پله برقی خط ۷ مترو در انبار

1

عضو سابق شورای شهر تهران از آتش سوزی ۱۱ پله برقی خط ۷ مترو تهران در انبارهای شرکت مترو خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین،ابوالفضل قناعتی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ضمن انتقاد از عملکرد مدیریت شهری در دوره جدید اظهار کرد: بسیاری از پروژه‌های شهری در این دوره رها شده است به طوری که برخی از پروژه‌ها پیشرفت ۶۰ الی ۹۵ درصد را دارند.

وی تصریح کرد: توقف خط ۷ مترو تهران در زمان نجفی شهردار وقت تهران همه را متعجب کرد به طوری که این خط به بهانه‌های مختلف متوقف شد و با گذشت حدود ۹ ماه هنوز راه‌اندزی نشده است.

قناعتی بیان کرد: در همان مقطع (شورای چهارم) برخی از اعضای شورای شهر تهران نسبت به ایمنی خط ۷ مترو منتقد بودند و به همین دلیل بازدید در آن زمان از خط ۷ انجام شد اما مشخص شد که مشکلی با خدمت رسانی با همان شرایط نیست و قرار شد به مرور خط تکمیل‌تر شود.

عضو سابق شورای شهر تهران ادامه داد: در دوره جدید اعلام شد که خط ۷ مترو تهران با رفع موانع و ایمن سازی به‌بهره‌داری خواهد رسید و زمان‌های زیادی هم از مسئولان شهری اعم از نجفی شهردار وقت تهران و معاون حمل‌و نقل و ترافیک شهرداری تهران و افشانی شهرداری فعلی تهران اعلام شد اما هنوز اتفاقی نیفتاده است.

وی با اشاره به آتش سوزی ۱۱ پله برقی در انبار شرکت مترو تهران،گفت: ۱۱ پله برقی خریدای شده بود که به علت اینکه خوب راه‌اندازی نشده بود و مورد بهره‌برداری قرار نداده بودند و سیستم نگهداری آنها در انبار نیز به خوبی لحاظ نشده بود این ۴۴ پله برقی از بین رفته است.

قناعتی افزود: نه تنها ۱۱ ایستگاه خط ۷ راه‌اندازی نشده است بلکه ۱۱ پله برقی خریداری شده برای این خط هم به دلایل اشاره شده آتش و از بین رفته است و این هم نشان از برنامه ریزی دقیق آقایان است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.