دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳

بهره مندی از ظرفیت مناسب آزاد راه برای ایجاد مجتمع‌های بین راهی در رودبار

آزاد راه رشت قزوین

رودبار- فرماندار رودبار گفت: آزاد راه رشت - قزوین ظرفیت مناسبی برای ایجاد مجتمع‌های بین راهی در شهرستان رودبار ایجاد کرده است.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی فرمانداری ، اسماعیل میرغضنفری صبح امروز به همراه مدیر امور اراضی سازمان جهادکشاورزی گیلان از منطقه خرشک برای امکان سنجی ایجاد مجتمع اقامتی گردشگری بین راهی بازدید کرد.

فرماندار شهرستان رودبار در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عبور آزاد راه رشت - قزوین از شهرستان رودبار ظرفیت مناسبی برای ایجاد مجتمع‌های بین راهی فراهم کرده است.

وی افزود: بخش اعظم آزاد راه رشت-قزوین در رودبار واقع شده که نیاز رانندگان، مسافران و گردشگران، وجود زیرساخت‌های مناسب و سرمایه گذاران توانمند و با انگیزه عاملی برای ایجاد و توسعه مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی شده است.

میرغضنفری گفت: در راستای تاکیدات دولت تدبیر و امید برای تسهیل گری و تسریع در برنامه ریزی‌های سرمایه گذاری و اشتغال از تمام قابلیت‌های موجود برای نیل به این هدفگذاری مهم استفاده می‌کنیم.

وی یادآور شد: در راه اندازی مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی به گونه‌ای باید برنامه ریزی کنیم که از منابع بسیار مناسب موجود در شهرستان به نحو مطلوب بهره گرفته شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.